8000TL laptop önerisi

Daha fazla  
Yazılım, video montajı ve oyun odaklı en azından 5 sene götürecek laptop önerisi yaparsanız çok sevinirim. Maksimum bütçem 8000TL üstüne çıkamıyorum.
Şu an araştırma yapıp altta yazdığım özelliklerde Monster marka buldum. Fikirlerinizi ve önerilerinizi duymak isterim.

Intel® comet lake Core™ i5-10300H 4C/8T; 8MB l3; 8GT/s; 2.5GHz > 4.5GHz; 45W; 14nm
4 GB GDDR6 NVIDIA® GeForce® GTX1650 Ti 128-BIT DX12 15, 6"
FHD 1920X1080 120Hz IPS mat LED ekran
16 GB (2x8GB) Samsung DDR4 1.2v 2933MHz SO-DIMM
512 GB Samsung PM981A M.2 SSD PCI-e 3.0 X4 (okuma: 3500 MB/s - yazma: 2900 MB/s)
RGB tek bölge aydınlatmalı klavye (Türkçe Q) - FreeDOS
Intel® Wi-Fi 6 AX201, 2x2 ax + Bluetooth 5.1 M.2 2230 (2, 4 Gbps)

Son düzenleme:
Şu an başka bir markada daha iyi bir konfigürasyon bulmanız zor. Üstelik 1660Ti olan dizüstü de pek kalmadı dolayısıyla 1650Ti doğru tercih olacaktır. Muhtemelen özelliklerini yazdığınız laptop işinizi görür ve uzun süre idare eder.

Kesinlikle önereceğim tek marka Alienware markası olacaktır ısı konusunda gayet iyidir biraz ağır bilgisayarlardır bende ki yaklaşık 3 kilo Alienware r4. Gaming notebook kategorisinde bana göre en sağlam üreticidir. Ne ASUS ne MSI ne Monster alırım. Bütçemi yükseltip Dell Alienware alır bitiririm.

Kesinlikle önereceğim tek marka Alienware markası olacaktır ısı konusunda gayet iyidir biraz ağır bilgisayarlardır bende ki yaklaşık 3 kilo Alienware r4. Gaming notebook kategorisinde bana göre en sağlam üreticidir. Ne ASUS ne MSI ne Monster alırım. Bütçemi yükseltip Dell Alienware alır bitiririm.

Kardeşim başlığı okudun mu bilmiyorum ama yaptığın hiç hoş değil.

Monster önermediğimi yazmam mı gerekiyordu anlamadım? "Başlıkta yazan 8000TL laptop önerisi"

Şuan 16.500tl'den ucuza önerdiğin markanın herhangi bir laptopu piyasada yok. Başlıkta açık ve net şekilde maksimum 8000tl yazdım. Bütçeni arttır diyerek nereye varmak istediğini de anlamadım. Muhtemelen bütçenin iki katına laptop önererek dalga falan geçiyorsun.

Şu an 16.500TL'den ucuza önerdiğin markanın herhangi bir laptopu piyasada yok. Başlıkta açık ve net şekilde maksimum 8000TL yazdım. Bütçeni arttır diyerek nereye varmak istediğini de anlamadım. Muhtemelen bütçenin iki katına laptop önererek dalga falan geçiyorsun.

İkinci el temiz garantili birçok Alienware piyasada mevcut daha geçen sattım. Dalga geçtiğim yok dostum sen soru sormuşsun bende kendi fikrimi söylemişim. :)

Speautem merhaba bende laptop bakıyorum bütçem 7bin tl. Sende uygun görürsen iletişime geçmek istiyorum discord : ftftc#6970 steam :ftftc
. Aynı fikirdeyim başka markalarda böyle bir konfigürasyon bulmak imkansız. İşlemciyi sağlam tutmak gerektiğini düşünüyorum. Genellikle pubg oynuyorum orta-düşük ayarlarda 1650ti ın iyi iş çıkaracağını düşünüyorum. İntel in 10. nesil işlemcileri öneriliyor bu yüzden tercihim monster yönünde olacak sanırım. Size bir sorum olacak laptop u 6 haziran tarihinde almayı düşünüyorum ve sizce o zamana kadar indirim olur mu ya da dolar yükselir mi ?

Geri
Yukarı