8000TL monitör önerisi

Fırsatları değerlendirmek lazım bazı zamanlar. 24 inç başka örneği yok başka alternatif de yok. Önerilen BenQ 27 inç ve kendi renk paletine sahip. Tatmin etmez.
Aynen hocam. AOC tekrar aynı fiyata düşmüş kaçırmadım aldım bu sefer. Gelmesini bekliyorum.

Bu monitör çok iyidir.
@TheFafnir o zaman Xiaomi XMMNT27HQ alabilirsin.
Sağolun tavsiyeler için AOC 2k olanı sipariş ettim.

Geldiğinde haberini bekliyorum. 👍
merhaba hocam bir kaç gündür yazdıklarınızı takip ediyorum 1050p 60 hz bir monitörüm var sistemim 12400f rx590 ekran kartı son zamanlarda aoc markasını hep görüyorum bana aoc nin 27 inç bir oyuncu monitörü tavsiyesi verebilir misiniz 6-7 bin e kadar çıkabilirim bu modeli kaçırma derseniz de 8 e kadar yolu var. sizden ricam şöyle gözlerim kaliteden bayram etsin sorun yaşamayayım şimdiden teşekkür ederim

Geldiğinde haberini bekliyorum. 👍
isterseniz ayrı konu da açabilirim sizi bulmak için buraya yazdım

Merhaba hocam birkaç gündür yazdıklarınızı takip ediyorum 1050p 60 Hz bir monitörüm var sistemim 12400F RX590 ekran kartı son zamanlarda AOC markasını hep görüyorum bana AOC'nin 27 inç bir oyuncu monitörü tavsiyesi verebilir misiniz 6-7 bin e kadar çıkabilirim bu modeli kaçırma derseniz de 8'e kadar yolu var. Sizden ricam şöyle gözlerim kaliteden bayram etsin sorun yaşamayayım şimdiden teşekkür ederim

Tam bütçene göre 27 inç AOC var. Kısmetli insansın büyük bir zam yememiş.

Bu site nasıl hocam güvenilir mi Hepsiburada'dan mı alayım

İtopya yılların firması. Güvenilir satıcı tabii ki. Sadece müşteri memnuniyeti tartışılır. HB'den alınmaz. Çünkü 7.800TL gözüküyor. Kendini kazıklamak istemezsin herhalde.
İtopya'ya güvenmediysen AOC 27G2SPU/BK 27 Teknosa'da var. 👍

İtopya yılların firması. Güvenilir satıcı tabii ki. Sadece müşteri memnuniyeti tartışılır. HB'den alınmaz. Çünkü 7.800TL gözüküyor. Kendini kazıklamak istemezsin herhalde.
İtopya'ya güvenmediysen AOC 27G2SPU/BK 27 Teknosa'da var. 👍
Aradım hocam mesai saati dışındalarmış ölü piksel felan çıkarsa uğraştırmadan iade alırlar mı felan diye soracaktım pazartesine kadar zam gelir mi acaba

Aradım hocam mesai saati dışındalarmış ölü piksel falan çıkarsa uğraştırmadan iade alırlar mı falan diye soracaktım pazartesine kadar zam gelir mi acaba?

Ölü piksel çıkmazsa iyi olur. Bazen uğraştırıyolar. 3 ölü piksel çıkması lazım cart curt yapabiliyorlar. Çünkü bu tarz satıcılar hep böyledir. İlk önce kendilerini düşünürler. Ölü piksel çıkınca değişim talep etmek lazım. Kabul etmiyorlarsa 14 günlük iade hakkını kullanıyorsun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı