8000TL'ye sistem önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olur böyle vakalar technopatlar yakalar. @karizma-tix uza diyesim geldi. Böyle sürekli hayali konu açmakta olan kişileri görüyorum anlam veremiyorum.

Hayali olsun olmasın, sistem önerisi yapmalısınız. Biz karar veremeyiz bu işlere. Bana göre 8000TL bütçe çok fazla. Tüm güncel oyunları rahatlıkla oynamanız ve render işlerini halletmeniz için 4000-4500TL gibi bir bütçe size yeter.

Hayali olsun olmasın, sistem önerisi yapmalısınız. Biz karar veremeyiz bu işlere. Bana göre 8000TL bütçe çok fazla. Tüm güncel oyunları rahatlıkla oynamanız ve render işlerini halletmeniz için 4000-4500TL gibi bir bütçe size yeter.

Yahu olmayan şey için neden uğraşalım?

@Silinen üye Ben de sizin gibi düşünüyordum, böyle de bir yorum atmıştım. Ardından yediğim 1 günlük ceza herşeyi unutturdu. :D

İyide abi niye hayali olsun ben onu anlamıyorum?

Her neyse, konuya dönelim. Şimdi illa 8000TL bütçeye mi toplayacağız?

Belirttiğim gibi önemli olan benim işimi görmesi oyunda ve grafik tasarımda monitör yerine'de 32" 3D LED tv düşünüyorum yanlız monitörün verdiği verimi verir mi?

Arkadaş crysis 5 nedir ya crysis 4 çıkmadı daha ki çıkmayacak . Crtyek başka bir oyunla geri dönecek .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı