800TL mouse önerisi

Bütçe
800

Zenax

Hectopat
Şu an Viper Mini kullanıyorum. Ağırlıkları ve büyüklükleri buna yakın olursa memnun olurum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tutuş şeklim: Fingertip.

Şu an Viper Mini kullanıyorum. Ağırlıkları ve büyüklükleri buna yakın olursa memnun olurum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tutuş şeklim: Fingertip.
Ben Viper Mini ile devam etmenizi öneriyorum. İllaki alacaksanız Razer Deathadder V2 öneririm. (Mini değil) bende Razer viper mini kullanıcısıyım emin olabilirsiniz ki 800 TL ye bile Razer Viper Miniyi geçebilecek bir mouse yok. Deathadder V2 hariç. Aynı zamanda biri Logitech G305 önermiş ancak o mouse hakkında aşırı fazla şikayet mevcut. Razer viper mini çok küçümsenen ancak fiyatına göre rakiplerini tokatlayan bir mouse. Yalnızca sensörü biraz eski ama yinede rakiplerinin sensörüne göre çok daha iyi. Ünlü youtuber in karşılaştırma videosuna bakarsanız en hızlı tıklama süresine sahip 4. Mouse viper mini. Tüm mouselar arasındaki bir karşılaştırma.
images (1).jpeg

Ben Viper Mini ile devam etmenizi öneriyorum. İllaki alacaksanız Razer Deathadder V2 öneririm. (Mini değil) bende Razer viper mini kullanıcısıyım emin olabilirsiniz ki 800 TL ye bile Razer Viper Miniyi geçebilecek bir mouse yok. Deathadder V2 hariç. Aynı zamanda biri Logitech G305 önermiş ancak o mouse hakkında aşırı fazla şikayet mevcut. Razer viper mini çok küçümsenen ancak fiyatına göre rakiplerini tokatlayan bir mouse.
Bozulduğu için alıyorum hocam. Bir kaç ay önce scroll sıkıntı yaratmaya başladı. Şu an ise kopmalar oluyor 10-15 saniye gelmiyor bağlantı. Ayrıca tek önemli kısmı sadece tıklama süresi değildir diye tahmin ediyorum.

Bozulduğu için alıyorum hocam. Bir kaç ay önce scroll sıkıntı yaratmaya başladı. Şu an ise kopmalar oluyor 10-15 saniye gelmiyor bağlantı.
Hmm anladım yenisini almayı düşünebilir misiniz? Bende alalı 1.5 yıl oldu sanırım bu mouse un 2 versiyonu varmış. Bendeki mouse yenilenmiş versiyon büyük ihtimalle 1.5 yıldır kullanıyorum hala sizdeki hatalar bende olmadı. İsterseniz aldığım yerin linkini atabilirim oradan alırsınız. 2. Versiyonda hatalar düzeltilmiş.

Bozulduğu için alıyorum hocam. Bir kaç ay önce scroll sıkıntı yaratmaya başladı. Şu an ise kopmalar oluyor 10-15 saniye gelmiyor bağlantı. Ayrıca tek önemli kısmı sadece tıklama süresi değildir diye tahmin ediyorum.
Tıklama süresi değil elbette ama bir çok valorant ve fortnite e spor oyuncusu bu mouse un videosunu çektiler içinde Minecraft PvP yt si de dahil. Hepsi de mouse u öneriyorlar ve bu mouse hafifliğinden dolayı çok daha rahat oyunda hareket edebilmeni sağlıyor aim inde çok daha iyileşiyor.

Diğer mouse lara göre artıları:

PTFE skatez her yüzeyde rahatça kayar ve zarar görmez.

Çok hızlı bir Razer switch

69 gramlık hafiflik

Ve son olarak çok daha kaliteli bir makro programı.

Rakiplerine göre çok üstün bir mouse dediğim gibi eğer illa ki başkasında kararlıysanız Razer Deathadder V2 alabilirsiniz 800 TL ye. Bir tek ağırlığı daha fazla ve sensörü bir tık daha iyi 🤏 ancak switchlerindeki tepki hızı sanırım viper mininin daha iyi.

Son düzenleme:
Hmm anladım yenisini almayı düşünebilir misiniz? Bende alalı 1.5 yıl oldu sanırım bu mouse un 2 versiyonu varmış. Bendeki mouse yenilenmiş versiyon büyük ihtimalle 1.5 yıldır kullanıyorum hala sizdeki hatalar bende olmadı. İsterseniz aldığım yerin linkini atabilirim oradan alırsınız. 2. Versiyonda hatalar düzeltilmiş.

Tıklama süresi değil elbette ama bir çok valorant ve fortnite e spor oyuncusu bu mouse un videosunu çektiler içinde Minecraft PvP yt si de dahil. Hepsi de mouse u öneriyorlar ve bu mouse hafifliğinden dolayı çok daha rahat oyunda hareket edebilmeni sağlıyor aim inde çok daha iyileşiyor.

Diğer mouse lara göre artıları:

PTFE skatez her yüzeyde rahatça kayar ve zarar görmez.

Çok hızlı bir Razer switch

69 gramlık hafiflik

Ve son olarak çok daha kaliteli bir makro programı.

Rakiplerine göre çok üstün bir mouse dediğim gibi eğer illa ki başkasında kararlıysanız Razer Deathadder V2 alabilirsiniz 800 TL ye. Bir tek ağırlığı daha fazla ve sensörü bir tık daha iyi 🤏 ancak switchlerindeki tepki hızı sanırım viper mininin daha iyi.
Link atabilir misiniz? Ekstra olarak 8 ay daha garantisi mevcut. İşlem görür mü?

Son düzenleme:
Link atabilir misiniz? Ekstra olarak 8 ay daha garantisi mevcut. İşlem görür mü?
Bu garanti hakkında pek bilgim yok ancak sormanız açısından iyi olacaktır.

Benim aldığım yerin linkini bu:

Kesinlikle buradan alın. En güncel versiyonu bu mağaza satıyor. Arkadaşım Hepsiburada ve trendyol gibi sitelerden sipariş vermişti Razer viper miniyi. Çok sıkıntısı vardı sonra ben N11 den almasını söyledim ve N11 den aldı. 2 3 aydır da sorunsuz kullanıyor çok memnun. Kesinlikle buradan alın dediğim gibi.

Geri
Yukarı