800TL Mouse Önerisi

Blecade

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 800TL bütçem var. Palm ile Claw arası bir tutuşum var. Şu an G402 kullanıyorum. Ne kadar memnun olsam da yükseltmek istiyorum ve yükseltmeye değecek mouse önerilerinizi bekliyorum. Oyun olarak önüme ne gelirse onu oynuyorum. Şu anda Rival 650 düşünüyorum. Başka önerilere de açığım.

Razer Mamba Elite. Daha fazla para ödemene gerek yok. Bu arada kullandığın mousedan memnunsan değiştirme. Ciddi anlamda oyun oynuyorsan, yeni bir mousea alışmak sıkıntılı bir süreç.

Razer Mamba Elite. Daha fazla para ödemene gerek yok. Bu arada kullandığın mousedan memnunsan değiştirme. Ciddi anlamda oyun oynuyorsan, yeni bir mousea alışmak sıkıntılı bir süreç.
Kullandığım fareden memnunum evet. Ancak artık eskimeye başladı. Bazen tuşa basıp basmadığımı bile anlayamıyorum. Razer almayı da düşünmüyorum. Fareleri hoşuma gitmiyor. Yine de teşekkürler öneriniz için.

Elindeki mouse gayet iyi bence bi sıkıntın yoksa değiştirme. Yeni mouse a alısmakta zaman alacak ve geçtiğine değecek dişe dokunur tek yanı kablosuz olması olacak anca.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı