802 11G Wireless USB adapter offline sürücü

Cihaz kimliği ne yazıyor?
usb kablosu driver veya ethernwt karti driver birde bu evet ethernwt karti bozuldu dedim ben, sonrada bu wifi adaptor aldim absurt bi driver hatalari gina geldi ya
Simdi attigin driveri yukluyorum umarim olur...

Dosya Ekleri

• pc.PNG
    pc.PNG
    32 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Drive Booster sorununuzu çözebilir.
Ben sürücü sorunlarını bu programla çözüyordum.
attığın 3 linkide indirdim kurdum Tabii ki de teker teker kurdum Ama yok olmuyor sağ alt köşede ki ikon kıpkırmızı ve aygıt düzgün olarak yapılandırılamadı kodu 1, sürücü depoya eklemeye çalışırken bir hatayla karşılaşıldı, Bu aygıta bir sürücü bulmak için sürücüyü güncelleştir a tıklayın Vay Anam Vay canım Bak şu işi görüyor musun güncelleştir diyor Evet evet Windows öyle diyor.. 8 saattir bunun driverları ile uğraşıyorum beyin kanaması geçireceğim neredeyse bu bence başka bir sorun. Başına böyle tuhaf Driver sıkıntıları gelen Arkadaşlar yardım ederse çok ama çok sevinirim

="MacOSKullanıcısı, post: 4766532, member: 284082"]
Telefonu USB ile İnternete bağlayıp yükleyin.
Ben de Driver Booster 7 yüklü.
[/QUOTE] telefon şu an bağlı fakat mobil veri internetim olmadığı için bilgisayardan giremiyorum wi-fi'ye bağlı olan telefonu masaüstüne interneti nasıl kullanabilirim bilmiyorum öyle bir şey var mı Yoksa sadece mobil veriden mi işe yarıyor bilgisayar masaüstü tekrar belirtiyorum laptop değil Şu an mobilden yazıyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı