Çözüldü 802.11N USB Wireless bazı ağları görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Guarpos

Femtopat
Daha fazla  
802.11N USB Wireless daha düne kadar kendi internetimi görürken şimdi görmemeye başladı. Modemde de sıkıntı yok çünkü telefondan sıkıntısız bağlanabiliyorum, başka Wi-Fi bağlantılarını görüyor.

Çözüm
802.11N USB Wireless daha düne kadar kendi internetimi görürken şimdi görmemeye başladı. Modemde de sıkıntı yok çünkü telefondan sıkıntısız bağlanabiliyorum, başka Wi-Fi bağlantılarını görüyor.
12 veya 13. Kanala geçmiş modeminizin kanalı sanırım. Modeminizin kanalını 1-11 aralığına alın. Düzelecektir diye düşünüyorum.
Bu sorun beni resmen kan kusturmuştu var böyle bir şey. Sürücü hatası. Anakart modelinizi girip başta internet olmak üzere en güncel sürücülerin tamamını indirin.

12 veya 13. Kanala geçmiş modeminizin kanalı sanırım. Modeminizin kanalını 1-11 aralığına alın. Düzelecektir diye düşünüyorum.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı