Realtek RTL8188FTv Wireless lan 802.11n USB 2.0 çekmiyor

puussh

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi elimdeki Wi-Fi USB'si çekmiyor driverları daha yeni güncelledim son versiyondalar.
Diğer konulara baktığımda bu USB'lerin bir takım ayarları mı ne oluyormuş onları da denedim çoğu şeyi kapattım açtım hiçbir şey olmadı ne zaman bir şey indirsem, izlesem ya da oyun falan oynasam 30-40dk sonra bağlantı kopuyor. Ben de portların yerini değiştiriyorum kısa bir çözüm oluyor 30-40dk sonra tekrar atıyor. Bunu nasıl çözebilirim?

kablo çekmek istemiyorum ama beni buna zorluyor bu illet şey

Aradan biraz zaman geçmiş ama aynı sorunu yaşıyorum. Bu sürede çözmeden durduğunu düşünmüyorum, sorununu çözdün mü?

Aradan biraz zaman geçmiş ama aynı sorunu yaşıyorum. Bu sürede çözmeden durduğunu düşünmüyorum, sorununu çözdün mü?

Çözdüm hocam öncelikle güzel bir format attım ardından driverları falan sıfırdan kurdum adaptörü aldığın zaman içinde bir CD ile gelmesi lazım ben ilk sefer onu kurmamıştım bu sefer onu kurdum (eğer elinde CD'yi okutabilecek bir aygıt yok ise bana ulaş sana dosyaları atmaya çalışırım bende eski laptopum ile yaptım) ardından sürücüsünü kurdum. Arada gidiyor ama öyle eskisi gibi değil şu an RDR 2 yüklüyorum ona rağmen bir kez bile atmadı.

Çözdüm hocam öncelikle güzel bir format attım ardından driverları falan sıfırdan kurdum adaptörü aldığın zaman içinde bir CD ile gelmesi lazım ben ilk sefer onu kurmamıştım bu sefer onu kurdum (eğer elinde CD'yi okutabilecek bir aygıt yok ise bana ulaş sana dosyaları atmaya çalışırım bende eski laptopum ile yaptım) ardından sürücüsünü kurdum. Arada gidiyor ama öyle eskisi gibi değil şu an RDR 2 yüklüyorum ona rağmen bir kez bile atmadı.

Bende sürücü güncellememe rağmen düzelmeyince performans ayarlarından aygıta öncelik tanıdım, yine de yardımınız için sağ olun. Kusura bakmayın biraz geç döndüm fazla aktif değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı