80TL'ye kadar flash bellek önerisi

Efe684

Hectopat
Flash bellek öneriniz var mı? Resmi satıcı olursa sevinirim ve 80TL aşmazsa daha iyi olur 64 GB-32 GB aktarım hızı iyi olan bir flash bellek aramaktayım bilgisi olan var mı?

Flash bellek öneriniz var mı? Resmi satıcı olursa sevinirim ve 80TL aşmazsa daha iyi olur 64 GB-32 GB aktarım hızı iyi olan bir flash bellek aramaktayım bilgisi olan var mı?

Bütçen istediklerine göre çok az. İstediklerine göre en uygun 64 GB'lar 150TL'den başlıyor.

Bütçen istediklerine göre çok az. İstediklerine göre en uygun 64 GB'lar 150TL'den başlıyor.

64 GB 50TL'ye bile var Hepsiburada kendisi satıyor bir bak derim ben anlamıyorum hızlarından sadece 3.2USB vs bu ayrıntıları bilmediğim için buraya konu açtım.

Ve marka farkı da var Kingston, Adata, Kioxia, SanDisk

64 GB 50TL'ye bile var Hepsiburada kendisi satıyor bir bak derim ben anlamıyorum hızlarından sadece 3.2USB vs bu ayrıntıları bilmediğim için buraya konu açtım.

Ve marka farkı da var Kingston, Adata, Kioxia, SanDisk.

Doğrudur reis ama bağlantı teknolojisi satış stratejisidir. Çoğu 3.0'lar 3.2'lerden daha iyidir mesela.

Ben ve arkadaşım kullanıyoruz. Onunki 1. yılın sonunda bozuldu ama içindeki verileri yedekleyip garantiye gönderdi. Zaten garanti yenisini gönderiyor. (Bozulma sebebi taktığı kasada flaşın kısa devre yapması.)

Bende bundan da var ama plastiği kalitesiz. Kingston 120 MB verirken bu 150 MB veriyor. Bunun yanında da baya ısınıyor. Bence Kingston daha mantıklı.

Geri
Yukarı