82 Ekran Led Tv Tavsiyesi

samandro

Kilopat
Merhabalar, daha önce bir konu açmıştım. Ancak fiyatlarda düşüş ve çıkış oldu. Şimdi tekrar açma gereği duydum. Bu cumartesi kısmetse Vatan ve Teknosa'ya gidip alıcaz. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Maximum verebileceğimiz fiyat 750 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence en azından 1000 TL bütçe yapana kadar bekleyin. 1000 TL gibi bir fiyata HD uydu alıcısına sahip, çözünürlüğü yüksek iyi bir TV alabilirsiniz diye düşünüyorum. 750 TL civarındaki ürünler baktığım kadarıyla kalitesiz, çözünürlüğü düşük ve uydu alıcısı yok. Paranız çöpe gitmesin derim.

Bence en azından 1000 TL bütçe yapana kadar bekleyin. 1000 TL gibi bir fiyata HD uydu alıcısına sahip, çözünürlüğü yüksek iyi bir TV alabilirsiniz diye düşünüyorum. 750 TL civarındaki ürünler baktığım kadarıyla kalitesiz, çözünürlüğü düşük ve uydu alıcısı yok. Paranız çöpe gitmesin derim.
Hocam tabiki bende isterim daha iyi olmasını daha çok para vermeyi ancak benimde bütçem bu kadar yapıcak birşeyim yok :( yani zaten seg 32 ekran televizyon'da uydu alıcısı falan var hd zaten. Çöpe gitmezde tek eksiği smart olmaması onuda hdmi ile pc den görüntü almayı düşünüyorum.

Güncel.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı