8200 TL 2K monitör önerisi

MSI'de üzmez iyi bir öneridir.
AOC'da üzmez.
İnç seçimine göre kararınızı verebilirsiniz. 👍

Hocam umarım MSI servisi iyidir 😅 ekranın yarısı gidip geliyormuş böyle fotoğraf atmış bugün döneceklermiş.

Dosya Ekleri

• 1710915388182.png
    1710915388182.png
    589,4 KB · Görüntüleme: 16
Sordum hocam bakalım. Sadece kablo bozuk çıksa bile tüm parçaları değişime almazlar mı?

Kablo için monitöre değişim vermezler. Dış unite bir parça. Kabloyu monitör firması üretmiyor. Anca satıcı yeni bir kablo gönderebilir. Onu yapmayanlar da var yalnız.

Kablo için monitöre değişim vermezler. Dış unite bir parça. Kabloyu monitör firması üretmiyor. Anca satıcı yeni bir kablo gönderebilir. Onu yapmayanlar da var yalnız.

Umarım kablo kaynaklıdır. MSI dönüş yapsın haber vereceğim.

Hocam selam. Arkadaşın monitör iade olmuş ancak başka satıcıda ürün yok. Arkadaşta tekrar oradan almak istemiyor.

Bu onun yerine tercih edilebilir mi biraz pahalı ama...

Bizim Dell stokta yok olsa ona bakacağız.

@Saint Lucia Hocam selam. Arkadaşın monitör iade olmuş ancak başka satıcıda ürün yok. Arkadaşta tekrar oradan almak istemiyor.
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...ed-monitor-p-HBV000013SI0H?magaza=Hepsiburada
Bu onun yerine tercih edilebilir mi biraz pahalı ama...

Bizim Dell stokta yok olsa ona bakacağız.

Son düzenleme:
Hocam selam. Arkadaşın monitör iade olmuş ancak başka satıcıda ürün yok. Arkadaşta tekrar oradan almak istemiyor.

Arkadaşınızın bütçesi nedir? Alternatif bakacağım. Dell maalesef yok. Zamanında 9.200'e satılırken yırttım kendimi alın diye millete.

Arkadaşınızın bütçesi nedir? Alternatif bakacağım. Dell maalesef yok. Zamanında 9.200'e satılırken yırttım kendimi alın diye millete.

11-12 olabilir hocam herhalde ama ne daha az olursa daha iyi olabilir. Maalesef arkadaşımın çevresi bilgisiz Game Booster falan öneriyorlar

11-12 olabilir hocam herhalde ama ne daha az olursa daha iyi olabilir. Maalesef arkadaşımın çevresi bilgisiz Game booster falan öneriyorlar.

Ülkemizin insanı fason ürün önermeyi çok sever. Bilmez ve araştırmaz çünkü. Neyse konumuz o değil.
Monitör olarak önerim MSI 27" MAG 274QRFW 180Hz 1ms(GtG) HDMI DP Adaptive-Sync HDR400 FHD Rapid IPS Beyaz Pivot Gaming Monitör | ITOPYA budur.
2023 son çeyreğinde çıkış yapmış bir monitör. İtopya harici getirip satan görmedim.
MAG serisi MSI'ın en Prime serisiydi. Bu yüzden güven oluşturuyor bu monitör.
Aramızda alan henüz olmamıştır. Değerlendirmesi taraftarıyım. Hem beyaz monitör oldum olası sevmişimdir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı