8250U Sisteme Windows 7 Nasıl Yüklenir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ard4x

Decapat
Arkadaşlar bulduğum bir link var.

https://www.oneindir.com/indir.php?id=14454

Yükleyebilir miyim buradan? Siz ne düşünüyorsunuz. Cidden yüklemek istiyorum ama.

Ekran A blıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam bilgisayarına Windows 7 uygun olmaz hatta yüklenmez. O sistemine Windows 10 uygun olur. Sana vereceğim tavsiye RAM+SSD eklemesi yap.
He tamam :p. Tamam ya :D. Bende XP kulanıyorsun sandım be..
Eee, bana link filan verin yahu. SS'tekini indiriyorum ben.
Ok anlamına mı geliyor o :D. O zaman tamam..
Hadi eyvallah ya yordum gece yarısı xD.

Birkaç entegre ile yeni nesil işlemciye Win7 kurmuştum ancak bazı sorunlar yaşadım ve istemesem de Win10 kurmak zorunda kaldım. Şu aralar biraz sorunlar olsa da Win7'den daha stabil ve hızlı çalışıyor. Sevmesek de Win10 ile devam. :)

Windows 7 için destek verilmiyor. Windows 10 kullanın. Hem bu tip sitelerle de uğraşmamış olursunuz.

Sistemim yetmiyor diyenler için, Windows 10 sistem gereksinimleri:

• İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci ya da SoC
  • RAM: 32 Bit İçin En Az 1GB veya 64 bit için 2 GB
  • Sabit Disk Alanı: 32 Bit işletim sistemi için 16 GB, 64 bit işletim sistemi için 20 GB
  • Ekran Kartı: WDDM 1.0 sürücü ile DirectX 9 ya da sonrası
  • Ekran Özelliği: 800×600
64 Bit için en az 2 GB yazmışlar zaten 3GB RAM var. Sistem başladığı gibi 2 GB'ını sistem tüketiyor var mı böyle saçmalık? Tarayıcı bile kasıyor. En az 6 GB RAM yazmaları gerekirdi oraya

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sisteme Windows 7 kuramazsınız. Sürücüleri yok. Zaten benim anlamadığım konu bir insan neden 2019 model bir bilgisayar alıp gidip ona 2009 model bir işletim sistemi kurmak ister?

Cidden Windows 7 mi istiyorsun? Sanal Bilgisayar içine kur ya da git 2009 model bir laptop al.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı