84.5000 OBP puanı ile Antalya Falez MTAL'e gidilebilir mi?

mustafaaa07

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün LGS'ye girdim. Bana göre zordu. Sayısal-sözel orta 230 puan anca yaparım diye düşünüyorum. Virüsten önce derslerim iyiydi. Orta okul ortalamam 84. Toplam sınavsız alan bir liseye gideceğim. Antalya Kepez'de oturuyorum ama gitmek istediğim lise Antalya Falez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. Ben internette sınavsiz alıyor yazıyor ama anlamadım. Siz bakar misiniz diye sordum. Bu OBP puanına daha iyi lise var mı?

Sınavsız yerleştirme ile alıyor. Kaç puan alacağınız önemli değil yani. Sınavısz yerleştirme için de sanırım ikametkahınızın lisenin yakınında olması gerekiyor. Eğer yakınındaysanız tercih yaparken yazabilirsiniz. Daha iyi lise var mı bilemiyorum.

Sınavsız yerleştirme ile alıyor. Kaç puan alacağınız önemli değil yani. Sınavısz yerleştirme için de sanırım ikametkahınızın lisenin yakınında olması gerekiyor. Eğer yakınındaysanız tercih yaparken yazabilirsiniz. Daha iyi lise var mı bilemiyorum.

Ben kepez de oturuyorum okul muratpaşa da yani komşu ilçe ama bana göre yakın kontenjan olursa alırlar belki.

Geri
Yukarı