8400 lira bütçe ile RTX 2060S'li PC toplama

Yaklaşık 8163 TL.

Yaklaşık 8163 TL.
Bellekler ışıklı olması için ekstra para vermeye gerek yok, Galax modeli Palit modelinden daha iyi bir soğutmaya sahip diye biliyorum. Bu güç kaynağı bu kadar yüksek bütçeli bir sisteme yakışmıyor.
2 Tane 860 Evo alınıp RAID yapılabilir çok müthiş olmaz mı?
RAID olayı hakkında gram bilgim yok hocam :).

Yaklaşık 8163 TL.
Palit alacağıma gider Ex alırım çok daha iyi.
@Esperoja eline sağlık büyük bir indirim var ve onu yakalamışsın. :)

Bellekler ışıklı olması için ekstra para vermeye gerek yok, Galax modeli Palit modelinden daha iyi bir soğutmaya sahip diye biliyorum. Bu güç kaynağı bu kadar yüksek bütçeli bir sisteme yakışmıyor.

RAID olayı hakkında gram bilgim yok hocam :).
PSU'nun gayet yeterli olduğunu düşünüyorum fakat benden bilgiliyseniz siz tabii ki daha iyi bilirsiniz. Palit ile Galax arasında hiç bir fark yok. Sadece Palit daha ucuz. Belleklerin sizce de RGB olması iyi olmaz mı? Viper 3200 MHz olandan 2 tane almasını önerecektim fakat onlar sorunlu deniyor.
Palit alacağıma gider Ex alırım çok daha iyi.
@Esperoja eline sağlık büyük bir indirim var ve onu yakalamışsın. :)
Hop! Dur orada, Palit'ime laf söyletmem.

PSU'nun gayet yeterli olduğunu düşünüyorum fakat benden bilgiliyseniz siz tabii ki daha iyi bilirsiniz. Palit ile Galax arasında hiçbir fark yok. Sadece Palit daha ucuz. Belleklerin sizce de RGB olması iyi olmaz mı? Viper 3200 MHz olandan 2 tane almasını önerecektim fakat onlar sorunlu deniyor.

Hop! Dur orada, Palit'ime laf söyletmem.

Ona bakarsanız 200 TL'lik Hadron PSU'da yeterli, insanlar Aerocool ürünü öneriyor diye her sisteme bu PSU'yu koymanıza gerek yok alınabilir mi alınır ama High Power varken alınır mı alınmaz. Galax modeli kesinlikle Palit'den daha önde, Palit modeli kötü olmasa da Galax modeli varken alınmaz. Ucuz falan da değil önerdiğim Galax modeli 150 TL daha ucuz ve daha iyi bir model.
Samsung EVO 860 250GB RAID 0 - YouTube
Bunu göstereyim, çok süper bir şey :).
Eğer konu sahibi kabul ediyorsa yapın hocam, sıkıntı yok :).

Ona bakarsanız 200 TL'lik Hadron PSU'da yeterli, insanlar Aerocool ürünü öneriyor diye her sisteme bu PSU'yu koymanıza gerek yok alınabilir mi alınır ama High Power varken alınır mı alınmaz. Galax modeli kesinlikle Palit'den daha önde, Palit modeli kötü olmasa da Galax modeli varken alınmaz. Ucuz falan da değil önerdiğim Galax modeli 150 TL daha ucuz ve daha iyi bir model.
Kanıt gösterme imkanınız var mı?

Geri
Yukarı