840M sistemde Windows 10'a geçilir mi?

Mr.Bibi07

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
840M
İşlemci
i7
Ben 1 ay önce Windows 10 kullanıyordum 8.1 geçtim menmundumç daha hızlı Alt Tab arkada chromo açabiliyordum kasmadan oyun açıkken ama bir süre sonra oynadığınım bazı oyunları Windows 10 olması gerekiyormuşç Windows 10 gene geçsem mi sizce? Windows 10 daha az performans alıyordum ya da ağustos sonuna kadar bekleyip yeni sistemi geçmeyi mi bekleyeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1 ay önce Windows 10 kullanıyordum 8.1 geçtim menmundumç daha hızlı Alt Tab arkada chromo açabiliyordum kasmadan oyun açıkken ama bir süre sonra oynadığınım bazı oyunları Windows 10 olması gerekiyormuşç Windows 10 gene geçsem mi sizce? Windows 10 daha az performans alıyordum ya da ağustos sonuna kadar bekleyip yeni sistemi geçmeyi mi bekleyeyim?
Windows 10 LTSC geçmenizi tavsiye ederim.

Hocam tabii ki geçilir.840M kötü bir kart değil.Eğer SSD'niz var ise Windows 10 21H2'ye geçebilirsiniz x64 sistemde bende 2GB Ram yiyor sadece

i5-5500U ve Geforce 940M ile Windows 11 dahi denedim ben, sorunsuz çalışıyor. Hem RAM'iniz de gayet yeterli Windows 10 için. Yerinizde olsam daha durmaz geçerdim Windows 10'a.

Windows 10 LTSC ne farkı var?
LTSC en hafif Windows 10 sürümüdür. Ağır güncellemeleri de almadığı için en kararlı sürümdür.Gereksiz metro ve Windows hizmetleri yok.
Buradan indirebilirsin;

Geri
Yukarı