85 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
85000
16 inç olan modeli de N11 üzerinde 84 diğer her yerde 90 bin acaba N11 dekinde bir sorun mu var dedim de satıcı da aynı gözüküyor.
Bozdan teknoloji Acer'ın türkiyedeki resmi distrübitörü, alabilirsiniz sorun olmaz. İki model arasında sadece ekran farkı var evet, çok hareket ediyorsanız 16 inch model kesinlikle daha iyi bir tercih olur. Cihaz genelde masada olacaksa büyük ekran sevip sevmediğinize göre değişir.

Bozdan teknoloji Acer'ın Türkiye'deki resmi distrübitörü, alabilirsiniz sorun olmaz. İki model arasında sadece ekran farkı var evet, çok hareket ediyorsanız 16 inch model kesinlikle daha iyi bir tercih olur. Cihaz genelde masada olacaksa büyük ekran sevip sevmediğinize göre değişir.

16 inch olanı aldım N11 de güzel bir indirim varmış diğer sitelerden 7 bin TL daha ucuza geldi umarım bir sorun çıkmaz hakkında çok fazla kötü yorum gördüm de her markada var gibi aynı kötü yorumlar. Şikayeti olan çok yazıyor memnun olan yazmaya uğraşmıyor pek sanırım :)

1714474180873.png

16 inch olanı aldım N11 de güzel bir indirim varmış diğer sitelerden 7 bin TL daha ucuza geldi umarım bir sorun çıkmaz hakkında çok fazla kötü yorum gördüm de her markada var gibi aynı kötü yorumlar. Şikayeti olan çok yazıyor memnun olan yazmaya uğraşmıyor pek sanırım :)

Eki Görüntüle 2182500
Geçen sene 6 ay kadar 3070 Ti Predator kullandım ben hocam merak etmeyin. İlk geldiği zaman sıkıntısız gelmesi durumunda oldukça iyi cihazlar, sorun yaşayacağınızı sanmam. Kaldı ki sizdeki model DCI-P3 %100 panelli 4080 versiyonu, ekranı aşırı iyi renk kalibrasyonu bakımından. Dediğiniz gibi bu ürün nasıldır diye aratırsanız genellikle kızgın müşterilerin karşılaştığı sorunları okursunuz internetten.

Geçen sene 6 ay kadar 3070 Ti Predator kullandım ben hocam merak etmeyin. İlk geldiği zaman sıkıntısız gelmesi durumunda oldukça iyi cihazlar, sorun yaşayacağınızı sanmam. Kaldı ki sizdeki model DCI-P3 %100 panelli 4080 versiyonu, ekranı aşırı iyi renk kalibrasyonu bakımından. Dediğiniz gibi bu ürün nasıldır diye aratırsanız genellikle kızgın müşterilerin karşılaştığı sorunları okursunuz internetten.

Yazılımından tuşlara farklı tuş ataması (makro) yapılıyor mu acaba biliyor musunuz? Ben çok kullanıyorum o özelliği de yapılmıyorsa ek makro keypad alacağım sanırım :)

Yazılımından tuşlara farklı tuş ataması (makro) yapılıyor mu acaba biliyor musunuz? Ben çok kullanıyorum o özelliği de yapılmıyorsa ek makro keypad alacağım sanırım :)
Hiç denemedim ya bunu aklıma gelmedi.

Ek olarak diyebileceğim şey, benchmark testlerini yapın geldiğinde ve hwinfo ile sıcaklık değişimlerini takip edin. Bazı kullanıcılar içindeki sıvı metalin ve macunun doğru uygulanmamasından ötürü 100 derecelere kadar çıkabildiğini rapor etmişler, böyle bir durum olması sonucunda değişim için gönderebilirsiniz.

Hiç denemedim ya bunu aklıma gelmedi.

Ek olarak diyebileceğim şey, benchmark testlerini yapın geldiğinde ve HWiNFO ile sıcaklık değişimlerini takip edin. Bazı kullanıcılar içindeki sıvı metalin ve macunun doğru uygulanmamasından ötürü 100 derecelere kadar çıkabildiğini rapor etmişler, böyle bir durum olması sonucunda değişim için gönderebilirsiniz.

Evet onları ben de okumuştum BIOS güncellemesinden sonra azalmış sanırım ısınma sorunları da test edeceğim geldiğinde. İlk dizüstüm olacak umarım memnun kalırım şimdiye kadar hep masaüstü kullanıyordum :D

Evet onları ben de okumuştum BIOS güncellemesinden sonra azalmış sanırım ısınma sorunları da test edeceğim geldiğinde. İlk dizüstüm olacak umarım memnun kalırım şimdiye kadar hep masaüstü kullanıyordum :D
4080 laptop alıp memnun kalmamanız çok zor sıkıntısız gelmesi durumunda. :D Neredeyse 3080Ti masaüstü gücünde performans sunuyorlar, 4090'a pushlamanız durumunda ise 3090 masaüstü performansı elde ediyorsunuz küçücük kasada.

Geri
Yukarı