Satılık %85 Fiyatına Steam Oyun ve DLC'leri

• Konuyu başlatan mwsg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B

mwsg

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba,
Steam bakiyemi nakite çevirmek için böyle bir satış yapıyorum.
Oyunlar Steam üzerinden hediye olarak gönderilecek.

Bakiye item satışı ile elde edildiği için bir itiraz vs. riski yok. Tamamen güvenli. Forum üzerinde çok referansım var zaten başka forumlardan da gösterebilirim güven konusunda sıkıntı yaşayan olursa. (Havadan kazandığını satıyor diye de düşünmeyin, kâr etmedim)

İstediğiniz oyun veya DLC'yi, güncel market fiyatı üzerinden %15 indirimle satıyorum. İndirimdeyse indirimin üzerine bu %15'i yapıyorum.

Ödeme: Sadece EFT/Havale/Enpara

Örnek:
Bir oyun 150 TL'den Steam indirimleriyle 100TL'ye düştüyse satış fiyatım 85TL.
İndirimsiz şekilde 50TL olan bir oyunun satış fiyatı 42.5TL

Oyun fiyatı/100*85 ile hesaplayabilirsiniz.

İade: Herhangi bir sebepten oyunu iade etmek isterseniz Steam iade koşullarını sağladığı durumlarda yardımcı olurum. Ücret bana geri ulaştıktan sonra iadenizi yaparım.

Güncel Stok: 210TL

Ek indirim istemeyin, %75-%80 arasına zaten anahtar satışı ile kimseyle muhattap olmadan bakiyemi çevirebilirim, kazanan komisyon alan siteler olmasın diye uğraşıyorum.

foto.jpg

Son düzenleme:
Merhaba hocam 2.70TL fiyatlı Insurgency oyunu ne kadar olur?

Son düzenleme:
Hocam merhaba, 650TL'lik skini trade sitelerinde toplam 650 TL değerinde ucuz CS:GO itemi ile takas edip sonra ByNoGame'de satarsanız 1 haftaya nakite çevirirsiniz ve kaybınız daha az olur.

Merhaba hocam 2.70TL fiyatlı Insurgency oyunu ne kadar olur?
İletişim, Steam:Steam Community :: PoSeidon
5TL altındaki oyunlar için yapmıyorum.

Hocam merhaba, 650TL'lik skini trade sitelerinde toplam 650 TL değerinde ucuz CS:GO itemi ile takas edip sonra ByNoGame'de satarsanız 1 haftaya nakite çevirirsiniz ve kaybınız daha az olur.
Bu sefer de komisyon oluyor, hem biraz daha az ediyor hem de site kazançlı çıkıyor. Bir kısmını bu şekilde satarım, kalanıyla öyle bir şey yapabilirim. Teşekkürler öneri için.

PUBG ne kadara satarsın ?
59TL'ye satabilirim. Bazı hesap veya oyunların ne ile alındığı belli olmayan (çalıntı kart vs. riski var) sitelere göre biraz daha yüksek bir fiyat ama hiçbir riski yok. Aynı Steam'den almış gibi.

Steam Cüzdan'dan satış yapılabiliyor mu?

Geri
Yukarı