85 TL internet önerisi

berkecem

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben sınırsız 8 ila 32Mbps arası 85TL altı internet arıyorum. Ve doğru düzgün bulamadım. Ayrıca yukarıda belirttiğim gibi en az 8Mbps olsun en fazla ki 32 Mbps'ye 85TL'lik yoktur da yine de varsa en yüksek 32Mbps'lik internet arıyorum. Yardım ederseniz sevinirm.

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet tavsiye ederim. Referans ile 1 ay bedava kullanabilirsin. İstersen referansta olabilirim :)
Referans linki paylaşmak yasak.
Merhabalar. Ben sınırsız 8 ila 32Mbps arası 85TL altı internet arıyorum. Ve doğru düzgün bulamadım. Ayrıca yukarıda belirttiğim gibi en az 8Mbps olsun en fazla ki 32 Mbps'ye 85TL'lik yoktur da yine de varsa en yüksek 32Mbps'lik internet arıyorum. Yardım ederseniz sevinirm.
15 lira daha verip TurkNet kullanabilirsiniz.

TurkNet harici aradığın özelliklere ve fiyatlara sağlayıcı bulamazsın. TT kullanıyorum. Senin istediğin özelliklerin yarısına taahhütlü 100 TL ödüyorum.

TurkNet kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum şu ana kadar çok ilgili davrandılar önerimdir.

Ben de TurkNet'e baktım benim oraya 41 down 7 up veriyor. 100TL'ye biraz az ve pahalı geldi sonuçta parasını ben vermeyeceğim, babam verecek. Ondan da biraz. Pahalı geldi ama babamla konusup 10TL'sini ben veririm dedigimde kabul ederse TurkNet alırım.

Kablonet kullanıyorum bende çok memnunum. Bir istersen tarifelere bakabilirsin.

Bakayım.
Referans linki paylaşmak yasak.

15 lira daha verip TurkNet kullanabilirsiniz.
millenicom diye bir internet sağlayıcısıda var. Sürekli karşıma çıkıyor o güvenilir mi, memnun olan var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı