85 TL Kulaklık mı Klavye mi Mouse mi ?

• Konuyu başlatan Posedion
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 3B
P

Posedion

Ziyaretçi
Max 80-85 tl bütçem var sizce önce hangisini almalıyım? Mousede g300 kullandım küçük geldi 1 yılda bozuldu felan mouse tavsiye edecekseniz büyük olması lazım. Şuanki kullandığım mouse everestin SM-612 modeli. Klavye KB-3500 modeli kulaklıkta Snopy SN-88A modeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye olarak g103 asla ama asla önermem, mekanik olmayan oyuncu klavyelerini önermem, paranı biriktir git mekanik klavye al, gerçi mekanik klavyenin işlevi ne onu da hala çözemedim, tepkime süresi kısaymış falan filan, benim için çok önemli birşey değil bu, sadece sesi hoşuma gidiyor. Ben de böyle düşünüyorum diyorsan g105 var 103 ten çok daha iyi, en azından aydınlatması var, görünüşü daha hoş. İletişim için gerekiyorsa ve kulaklığından sıkıldıysan kulaklık, iletişimi kendi kulaklığım idare eder diyorsan mouse al bence en sona klavyeyi bırak.

Öncelikle klavyeye çöp diyenlere aldırış etme.Yazılımcı veya yazı yazma işleri ile çok uğraşan biri değilsen o klavye senin için yeterli.Everest'in rampage km-r1 modelini 3 aydır kullanıyorum memnunum 85 tl almıştım kışın.Gaming tuşları iş görüyor tuşları sessiz kullanımı rahat,güzel dizaynı var.Sadece "altgr"tuşu yoktu klavyede onuda SharpKeys adlı ücretsiz program ile sağdaki "ctrl" tuşunun yerine atadım
Mause seçiminde ise ince eleyip sık dokumalısın özellikle oyun oynuyorsan tavsiyem mağazada denemen beğendiği modeli not alıp internetten alman.Çoğu yerde daha uygun fiyatta bulursun.Düşük bütçeli iş görür bişi arıyorsan Everest SGM-X9 deneyebilirsin.

Gelmiş çocuğun biri buraya hem posta koyuyor hemde yanlış bilgilendirme yapıyor. Kardeşim bilmiyorsan bari konuşmada kendi rezil etme insanlara. Everest önermek nedir! Yani ben sana üzülüyorum, arkadaşlarından veya internetden duyuyorsunuz bu iyi şu iyi daha eline geçip kullanmamışsınız veya kullanıp kötü fareye iyi diyorsunuz.

Gelmiş Cocuğun birisi 85 tl bütçesi olana 70 tl lik mause önermiş.Kullandığım markayı söyledim ben sana "x daha koy şunu al" demesi kolay admaın bütçesi 85 tl 175 tl lik ürün yenilemesi önermiş veletler ile uğraşmak zor 200 tl bütçesi olsa everest öenerecek halimiz yok

Bizim de zamanında 70 lira bütçemiz vardı heves ettik gittik g103 aldık, benim bundan önce a4 techin normal bi modeli vardı elimde, hiç bi farkı yok arkadaş, ben g710+ da kullandım, mekanik klavyenin hissiyatı ve sesi farklı, tepkime süresi normalin 10ms ise mekaniğin 1ms örnek veriyorum, bu da benim için mükemmel önemli bir şey değil, senin için tepkime süresi önemliyse mekanik al, değilse boş yere klavyeni değiştirme, g103 verdiğin paraya deymez, hiç bir işlevi yok, işlev tuşlarına falan heves ettim aldım, deli gibi oyun oynayan insan ben dahi kullanmıyorum bunları, fikirlerime laflarıma önem verirsen sen kazançlı olursun, benim kazanacak ya da kaybedecek bir şeyim yok sonuçta. Mouse olarakda g300s aldım, ona da pişmanım, diyorum ki, logitechin ürünleri f-p değil, parayı veren düdüğü çalar.

Bizim de zamanında 70 lira bütçemiz vardı heves ettik gittik g103 aldık, benim bundan önce a4 techin normal bi modeli vardı elimde, hiç bi farkı yok arkadaş, ben g710+ da kullandım, mekanik klavyenin hissiyatı ve sesi farklı, tepkime süresi normalin 10ms ise mekaniğin 1ms örnek veriyorum, bu da benim için mükemmel önemli bir şey değil, senin için tepkime süresi önemliyse mekanik al, değilse boş yere klavyeni değiştirme, g103 verdiğin paraya deymez, hiç bir işlevi yok, işlev tuşlarına falan heves ettim aldım, deli gibi oyun oynayan insan ben dahi kullanmıyorum bunları, fikirlerime laflarıma önem verirsen sen kazançlı olursun, benim kazanacak ya da kaybedecek bir şeyim yok sonuçta. Mouse olarakda g300s aldım, ona da pişmanım, diyorum ki, logitechin ürünleri f-p değil, parayı veren düdüğü çalar.
CM Storm Devastator Aydınlatmalı Klavye (TR) Mouse Set Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da bu set nasıldır üstüne biraz para koyup almalı mıyım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı