850 bin TL sedan araç önerisi

TurboxFanClub

Decapat
Bütçem 850 bin TL, otomatik veya yarı otomatik şanzıman almayı düşünüyorum. En az 2016 model ve en az 1.5 olmasını rica ediyorum. Ayrıca sedan olması da benim için önemli. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2012 ve üstü Jetta tercih edebilirsiniz. Az yaksın derseniz 1.6 TDI, performanslı olsun derseniz 1.4 TSI tercih edin.

Bi tık daha uyguna Fluence de var fakat Jetta kadar kaliteli değil.

Otomatik araç olarak kesinlikle Honda grubu öneriyorum, Civic modeli özellikle fakat 2016 model üstü 850 bin liraya zor, bende 2015 Polo var 12 yıllık Civic serüvenininden sonra önce Golf 7 sonra, Opel Astra J kasa aldım sonra Polo aldım şimdi araba alacak olsam Seat Leon 1.2 TSI bakardım otomatik, 110'luk, gayet tatmin edici ve 1.4 TSI modeline göre uygun fiyatlı.

2012 ve üstü Jetta tercih edebilirsiniz. Az yaksın derseniz 1.6 TDI, performanslı olsun derseniz 1.4 TSI tercih edin.

Bi tık daha uyguna Fluence de var fakat Jetta kadar kaliteli değil.
Jetta benim istediğim kriterlere göre biraz bütçeyi aşıyor hocam. Fluence'de hoşuma gitmiyor, genel olarak renault sevmiyorum.

Corollayı bir kaç aydır almayı düşünüyorum tam emin değildim, muhtemelen tercihim corolladan yana olacak.

Toledo hakkında herhangi bir bilgim yok, anlatabilirmisiniz aracı rica etsem?

Jetta benim istediğim kriterlere göre biraz bütçeyi aşıyor hocam. Fluence'de hoşuma gitmiyor, genel olarak renault sevmiyorum.

Corollayı bir kaç aydır almayı düşünüyorum tam emin değildim, muhtemelen tercihim corolladan yana olacak.

Bütçenizi en fazla kaç bin artırabilirsiniz? Pazarlık payıyla falan daha pahalı modellere bakabiliriz.

Öyleyse geriye sadece Corolla kalıyor. Aklınızda bulunsun, dizel otomatik Corolla almayın. Dizelin şanzımanı iyi değil. Vites atarken sarsar, konforsuzdur. 1.33 ya da 1.6 tercih edin.

Toledo tavsiye etmem ben. Piyasası yok. Tip olarak da pek beğenilmiyor. İlk çıktığında da tipi beğenilmemişti. Pek elle tutulur yanı olan bi araç değil.

Geri
Yukarı