850 bin TL'ye araba önerisi

Astra k 1.6cdti kış paketli alırsanız direksiyon ısıtma ön iki koltuk ısıtma dolu bir araç
Megan 4 1.5dci
Opel Insignia 1.6cdti düşük km 120bin altı bulunursa alınabilir
Arasındaki en mantıklısı Astra k ama piyasası olsun hızlı satılsın diyorsan Megan 4
Uzun biniciyim uzun yolda keyifli olsun diyorsan kesinlikle İnsignia
Teşekkür ederim

Toyota alın bence.
Teşekkür ederim

Astra k 1.6cdti kış paketli alırsanız direksiyon ısıtma ön iki koltuk ısıtma dolu bir araç
Megan 4 1.5dci
Opel Insignia 1.6cdti düşük km 120bin altı bulunursa alınabilir
Arasındaki en mantıklısı Astra k ama piyasası olsun hızlı satılsın diyorsan Megan 4
Uzun biniciyim uzun yolda keyifli olsun diyorsan kesinlikle İnsignia
2016 model Volvo V40 T3 hakkında düşüncen nedir 100 km geçmemiş

Son düzenleme:
Hocam açıkçası piyasası çok olmayan bir araç olduğu için kronik sorunu vs nedir bilmiyorum genel olarak ne desem yanlış olur. Ama ikinci el araç almak için çok mantıklı durmuyor gibi
Hım peki hocam Renault Megane 4 de 3 adet motor seçeneği çıkıyor karşıma 1.5dci , 1.2 Tce , 1.3 Tce hangisini tercih etmeliyim. İcon paketlerinde Bazılarında Koltuk masaj bile var çok hoşuma gitti

Hım peki hocam Renault Megane 4 de 3 adet motor seçeneği çıkıyor karşıma 1.5dci , 1.2 Tce , 1.3 Tce hangisini tercih etmeliyim. İcon paketlerinde Bazılarında Koltuk masaj bile var çok hoşuma gitti
Hocam 1.3 tce 2019 dan sorna üretime başladı hala daha devam ediyor km düşük olmakla birlikte 1.3 tce tercih edebilirsiniz şehir içi yakıt tüketimi normal kullanımda 7-8lt civarı
1.5dci ortalama tüketimi 5.5-6.5 litre arasındadır. Uzun yıllardır bu motor üretiliyor sorunsuz bir motor
1.3 Tce yeni çıktığı için ileride ne gibi sorunlar açar daha tam belli değil ama düşük kilometre olursa tercih edilebilir.
1.2 tce 1.3 tce den önce üretilmişti ama tutmadı ve üretilmedi onun yerine 1.3 tce üretildi diye biliyorum. 1.2 tce kısacası alınamaz.
İcon paket en dolusu ve boş paket joylara göre gerçekten çok farklı temizini bulursanız 1.5dci de 1.3 tce de alınır. 1.3 tce nin performansı tabi ki de daha iyi

Hocam 1.3 TCe 2019'dan sonra üretime başladı hala daha devam ediyor km düşük olmakla birlikte 1.3 TCe tercih edebilirsiniz şehir içi yakıt tüketimi normal kullanımda 7-8lt civarı
1.5dCi ortalama tüketimi 5.5-6.5 litre arasındadır. Uzun yıllardır bu motor üretiliyor sorunsuz bir motor
1.3 TCe yeni çıktığı için ileride ne gibi sorunlar açar daha tam belli değil ama düşük kilometre olursa tercih edilebilir.
1.2 TCe 1.3 TCe'den önce üretilmişti ama tutmadı ve üretilmedi onun yerine 1.3 TCe üretildi diye biliyorum. 1.2 TCe kısacası alınamaz.
İcon paket en dolusu ve boş paket joylara göre gerçekten çok farklı temizini bulursanız 1.5dCi de 1.3 TCe de alınır. 1.3 TCe'nin performansı tabii ki de daha iyi

Hocam size çok teşekkür ediyorum sayenizde bilgi edinmiş oldum. Eşim de SUV tarzı çok istiyor yani bu fiyatlar da SUV tarzında öneriniz ne olurdu. Juke var Captur var benim gördüklerim

Hocam size çok teşekkür ediyorum sayenizde bilgi edinmiş oldum. Eşim de SUV tarzı çok istiyor yani bu fiyatlar da SUV tarzında öneriniz ne olurdu. Juke var Captur var benim gördüklerim
Rica ederim hocam SUV modellere çok hakim değilim. Dediğiniz gibi Juke ve captur olabilir. Ekstra Hyundai Bayon Dacia Duster olabilir. Eski model araçlarda bu fiyatlara Captiva ,Crv ,Sportage , Qashqai gibi araçlarda var ama kronikleri nelerdir vs tam bilmiyorum

Rica ederim hocam SUV modellere çok hakim değilim. Dediğiniz gibi Juke ve captur olabilir. Ekstra Hyundai Bayon Dacia Duster olabilir. Eski model araçlarda bu fiyatlara Captiva ,Crv ,Sportage , Qashqai gibi araçlarda var ama kronikleri nelerdir vs tam bilmiyorum
Hım peki çok teşekkür ederim tekrardan

Arkadaşlar bütçem 850.000 TL, bu arabalar arasında kaldım. 1.6 TDI scala 2020 model falan bulabiliyorum, aynı şekilde Octavia da öyle, polo da. 2018 1.6 TDI golfler de var, 2015 falan modelleri arasında kaldım. Toyota auris seçeneklerim arasında var, 2015 model ve üstü Full paket olarak 1.4 dizel veya 1.6. Uzun yol yapıyorum. Uzun yoldan premium hissiyatı hangisinde daha çok alırım?
yeni bir araç istiyorsanız corsa F kasa veya megane 4 bakabilirsiniz

Geri
Yukarı