850 TL klavye önerisi

Hocam bu klavyeler arasında nasıl bir kalite farkı vardır hepsi aynı kalitedeyse aşağı yukarı en ucuzunu alırım
K553 hakkında hiç bir fikrim yok, düz k568'in k568R'ye göre tek farkı ışıklandırması diye biliyorum. K582r surara aralarında en iyisi galiba ama emin değilim yanlış olmasın.

Ben olsam ASUS'u yada Corsair'i alırdım. Birinin atanabilir tuşları diğerinin ses tekerleği ve tasarımı çok hoşuma gidiyor. Ama anladığım kadarıyla mekanik istiyorsunuz. Bu bütçede sanırım en iyi seçenek Redragon olur. K631, k568r vs. @Kiznaiver @GalaxySal450
Corsair olanı en iyisi membran olanlarından. Mekanik olarak sizin attığınız Redragon tercih edilebilir. Kiznaiver hocam forumu bıraktı bu arada.

Formda K55 Pro diyorlar hocam ama mekanik seviyorsanız REDRAGON K553RGB-1 USAS Mechanical Gaming Türkçe Klavye - inventus buna bakabilirsiniz.

Ben sadece üste atığım klavyelerden birini mi seçsem membran Razer mi alsam yoksa K55 Pro mu hala kararsızım evdekiler şu an kulandığım yarımekanik klavyeye bile sinir oluyorlar sesinden kararsızım çünkü mekanikler uzun ömürlü diyorlar.

Düşük bütçede mekanik alacağıma kaliteli membran alırım daha iyi hem seside az oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı