850 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
700-1000 TL

khblvy

Femtopat
Daha fazla  
Sağlam, çok ses çıkarmayan, boyutu da fazla büyük olmayan bir klavye alacağım fakat karar veremedim, TKL de olabilir. Aşağıdaki klavyeleri buldum ben:
Önerileriniz ve aşağıdaki örnekler hakkındaki görüşlerinize açığım.

Membran olarak:

Mekanik olarak:

Gamepower Ogre'nin kronik sorunları olduğunu biliyorum onu listeden eleyiniz. G213 ise bilinen bir klavye membran olarak alınabilir. Benim önerim ise Logitech K835 bakabilirsiniz onun harici Redragon ve GameNote.

Boyutu hariç güzel bir klavye.

Sağlam, çok ses çıkarmayan, boyutu da fazla büyük olmayan bir klavye alacağım fakat karar veremedim, TKL de olabilir. Aşağıdaki klavyeleri buldum ben:
Önerileriniz ve aşağıdaki örnekler hakkındaki görüşlerinize açığım.

Membran olarak:

Mekanik olarak:

Mekanik klavye sesli olur SteelSeries Apex 3 öneririm zaten bu fiyat aralığında mekanik klavyenin pek kaliteli olabileceğini zannetmiyorum.

Mekanik klavye sesli olur SteelSeries Apex 3 öneririm zaten bu fiyat aralığında mekanik klavyenin pek kaliteli olabileceğini zannetmiyorum.
Hocam çok ses çıkarmayan derken büyük ihtimal Blue Switch'den bahsetmiştir.

Biliyorum ama Red Switch almayacaksan membran klavyeden farkı olmaz hissiyat ayrı mesele.
Hocam tuş tıklama ömrü mekaniklerde 50-70 milyon iken 2-5 milyon membranlarda.

Bence Blue Switch'den bahsetmemiş Gamepower klavyeyi red Switch paylaştığı için öyle demiştim.
Hocam benim anladığım arkadaş biraz dalga geçmiş. Çünkü attığınız klavye blue switch.

Yeni konular

Geri
Yukarı