850 TL sadece FPS oyunu mouse önerisi

Bütçe
850
Zowie almayın eskidi artık bi numarası yok Zowie modellerinin.

Bütçenize göre bu modeli önerebilirim.

Ancak bütçe artarsa bunu kesinlikle öneririm. Çünkü kendisi en iyi kablolu mouse olur dünya üzerindeki.

Daha doğrusu sundukları özellikler ile fiyatları uyuşmuyor.
Örnek ile anlatırsan daha iyi olur. Dümdüz şu iddiayla çıkıp gelmek anlamsız geliyor. Sensörlerinden, özelliklerinden bahsedersin, sonra daha düşük fiyata daha kaliteli sensörü ve özellikleri olan bir ürün belirtirsin. Ama dümdüz SteelSeries kötü, Zowie kötü, Logitech kötü ot kötü çöp kötü demek anlamsız. Neden kötü? Neye dayanarak söylüyorsun? Bu tarz şeyleri de belirtin.

Örnek ile anlatırsan daha iyi olur. Dümdüz şu iddiayla çıkıp gelmek anlamsız geliyor. Sensörlerinden, özelliklerinden bahsedersin, sonra daha düşük fiyata daha kaliteli sensörü ve özellikleri olan bir ürün belirtirsin. Ama dümdüz SteelSeries kötü, Zowie kötü, Logitech kötü ot kötü çöp kötü demek anlamsız. Neden kötü? Neye dayanarak söylüyorsun? Bu tarz şeyleri de belirtin.
Zowie sadece yeni ec3 serisi geldi bir onlar iyi. Diğerleri ağır, kabloları kötü, sensörler yeterli, skatezleri kötü. Ben önermiyorum. Steelseries'den ise Aerox alınabilir fakat yanına bir paracord kablo ve skatez almak lazım.

Zowie almayın eskidi artık bi numarası yok Zowie modellerinin.

Bütçenize göre bu modeli önerebilirim.

Ancak bütçe artarsa bunu kesinlikle öneririm. Çünkü kendisi en iyi kablolu mouse olur dünya üzerindeki.

Hocam 1.100 TL'ye ne kadar fark yaratabilir bir mouse aklım almıyor.

Hocam 1.100 TL'ye ne kadar fark yaratabilir bir mouse aklım almıyor.

Sensör, switch, skatez olarak üst seviyede zaten. Ağırlık olarak 70gr bir ağırlığı var ve bu çok iyi. Konu sahibinin tutuş şekli Claw ve bu mouse için en uygun tutuş şekli Claw grip. Daha iyi bir kablolu mouse göremiyorum ben açıkcası.

Geri
Yukarı