850₺ var giyimde nasıl kullanabilirim?

ÖmerBurak

Kilopat
Arkadaşlar elimde 850₺ var ve kendime bu sezon için biraz yeni kıyafetler almak istiyorum. Kot pantolon t-shirt veya sezona uygun tekstil ürünü olabilir. Kaliteli markalardan bana bi kombin yaparsanız sevinirim. (Not:Kot pantolon 5 adet alıcam ve ikisi koyu renkli diğerleri de açık renkli olacak ve yaş 18 birazda genç modasına uygun tavsiyeler bekliyorum.) Teşekkürler.

Kardeşim ilk olarak burası sözlük değil, Konu Up'lamak yok burada.
Tavsiye olarak da kimseyi dinleme bence, bol bol gez ve neyi beğenirsen onu al. Sonuçta onu giyecek olan sensin. Herkesin beğenmesinden önce senin beğenip "İşte bu!" diyebilmen önemli.
Benim bu kadar param olsaydı 150 lirasını güneş gözlüğüne ayırırdım, belli bir miktarı saat için ayırır geri kalanla kıyafet alırdım. Her ne kadar giyime önem versek de bu tür aksesuarları kaçırıyoruz bence gözden.
Pantalon olarak hepsini bir tür almanızı değil çeşitli tarzlarda ve renklerde almanızı tavsiye ederim.
Ben Polo'nun tshirtlerini beğeniyorum. Eğer outlet mağazasını bulabilirseniz tanesini 15, 20 TL'ye getirebilirsin. Geçen sene ViaPort'dan almıştım ben, gayet şık ve ucuzlardı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı