850 Watt PSU için UPS önerisi

UTKUSALONUR

Decapat
Yer
Mykale Eteklerinde
Merhaba arkadaşlar, 850 Watt güç kaynağım mevcut. Bu güç kaynağını iyi besleyecek ve aynı zamanda yıldırım, elektrik kesintisi vb. durumlardan beni mağdur etmeyecek bir UPS'e ihtiyacım var. Fiyatı 2000 TL'ye kadar olabilir, limitim bu kadar. Önerilerinizi merakla bekliyor olacağım.

@ParastyleV , teşekkürler. Bakacağım.
@woundedbird , çok sağ olun. Peki, gürültülü bir alet mi? Tam hakim olmamakla beraber bu gibi ürünlerde fan bulunuyormuş ve bu fanlar bazen bazı modellerde yüksek gürültülü çalışabiliyormuş. Ayrıca elektrik olmadığı durumlarda kaç dakika dayanabiliyor bu UPS size?

çok sağ olun. Peki, gürültülü bir alet mi? Tam hakim olmamakla beraber bu gibi ürünlerde fan bulunuyormuş ve bu fanlar bazen bazı modellerde yüksek gürültülü çalışabiliyormuş. Ayrıca elektrik olmadığı durumlarda kaç dakika dayanabiliyor bu UPS size?
Elektrik akımında bir düzensizlik olduğunda yüksek akım düşük akım gibi durum düzelene kadar akülerden besliyor cihazları. O zaman fan çalışıyor tabi. Akü şarj olduğunda da fan çalışıyor. Ben şahsen biraz fan sesini fazla bulduğum için özel bir bölme yaptırdım. Onun içinde havalandırması iyi bir şekilde muhafaza ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı