850 watt PSU önerisi

Bütçe
6.000

ServerTower

Kilopat
Daha fazla  
850 watt PSU arıyorum. Aşağıya iki tane model bırakacağım. Onlar nasıldır, yorumlarınızı eğer tavsiye etmiyorsanız kendi önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 6.000 kadar.

MSI MPG A850G PCI-e 5.0
Corsair RM850.

PCI-e 5.0 desteklemesi ne işe yarar? Bir de her PSU her ATX kasa için uygun mudur? Boyutları veya fanı sıkıntı yaratır mı?

Alabileceğiniz en iyi PSU'lardan. Yalnız bu yeni bir seri, bağlantı çıkışları yan taraftan. (Diğerleri arkadan oluyor) Alırken kasa uyumluluğuna bakın.

Ayrıca bu da iyi bir PSU:

Son düzenleme:
FPS de eski ve kaliteli marka. Bağlantı çıkışları attığım corsair de PSU'nun sol tarafında, yani yan kısmına geliyor. Kasanin kapağını kapatacağınız kısma denk geliyor.
Hocam Corsair'e uygun bir kasa öneriniz var mı?

Bir de MSI güç kaynağı kötü mü?

Son düzenleme:
Genelde kasaların çoğu oluyor aslında. Yani PSU girdikten sonra yan tarafında 1 1,5 cm kadar boş kalması yeterli oluyor.

Bir de MSI güç kaynağı kötü mü?
Açıkçası onun hakkında pek bir bilgim yok. Ama kötü olacağını sanmam. Kendim Corsair rmx shift 1000W kullanıyorum, memnunum.

850 watt PSU arıyorum. Aşağıya iki tane model bırakacağım. Onlar nasıldır, yorumlarınızı eğer tavsiye etmiyorsanız kendi önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 6.000 kadar.

MSI MPG A850G PCI-e 5.0
Corsair RM850.

PCI-e 5.0 desteklemesi ne işe yarar? Bir de her PSU her ATX kasa için uygun mudur? Boyutları veya fanı sıkıntı yaratır mı?

Bunu mu kullanıyorsunuz?

Açıkçası onun hakkında pek bir bilgim yok. Ama kötü olacağını sanmam. Kendim Corsair rmx shift 1000W kullanıyorum, memnunum.
Shift versiyonunum farkı ne?

Alabileceğiniz en iyi PSU'lardan. Yalnız bu yeni bir seri, bağlantı çıkışları yan taraftan. (Diğerleri arkadan oluyor) Alırken kasa uyumluluğuna bakın.

Ayrıca bu da iyi bir PSU:
Merhaba, RMX Shift'te 12VHPWR çıkışı bulunmaması sorun yaratır mı?

Geri
Yukarı