850 watt PSU'lu sistem için akım korumalı priz önerisi

baranerfb

Centipat
Daha fazla  
RX 7800 XT'li 850 watt PSU'lu bir sistem topladım. Çok eski bir priz kullanıyorum. Kaliteli bir akım korumalı priz önerebilir misiniz? Bu konularla pek alakam yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce ekran kartım yandığı için bayağı uğraştım. 1000 tl bütçe ayırdım buna göre bir öneri yapabilir misiniz ?
Dostum böyle bir sistem alacak gücün varsa UPS için bütçeni arttırmanı öneririm.
1000TL çok absürt çünkü.

Tavsiye olarak da bu marka en iyilerden birisidir ancak ürünleri pahalıdır.
Yine de sistem fiyatının yanında hiçbir şey kalıyor.

Biraz daha ucuza bunlar var.

Haberin olsun 300-500 liraya satılan prizlerin hepsi normal prizden farksızdır alacaksan da bunu bilerek al.

Prizin kötü ise ilk önce prizini değiştir. Evinin topraklama hattını kontrol ettir. Kabloları kötü ise gerekli ise tesisat kablolarını da değiştir. En sonda ise grup prizine bak. Ben bilgisayarımı bağladığım prizi sıfır taktım. Kablolarını sıfırdan 3x2.5mm^2 çektim. Sonrasında ise standart tipte 6'lı Makel grup prizi alıp 3x1.5mm^2 kablo ile fişe taktım. Sonuç olarak sorun yok.

5'li priz arıyorum teşekkürler

S-link Swapp SP10AF-USB 3.1A 1.8m 1.5mm2 10Lu Akim Kor. Gri 2 Usb Port 3100mA 5V Priz | ITOPYA

Kullanıyorum. Gayet güzel. Bütçeyi artırabilir ya da daha ucuz bir siteden bulabilirsen tavsiye ederim.

Bunu araştıracağım teşekkürler.

Dostum böyle bir sistem alacak gücün varsa UPS için bütçeni arttırmanı öneririm.
1000TL çok absürt çünkü.

Tavsiye olarak da bu marka en iyilerden birisidir ancak ürünleri pahalıdır.
Yine de sistem fiyatının yanında hiçbir şey kalıyor.

Biraz daha ucuza bunlar var.

Haberin olsun 300-500 liraya satılan prizlerin hepsi normal prizden farksızdır alacaksan da bunu bilerek al.

Maalesef bu rakamlar şu an için bana fazla. Belki yaza doğru böyle bir ürüne geçebilirim. Teşekkürler

Prizin kötü ise ilk önce prizini değiştir. Evinin topraklama hattını kontrol ettir. Kabloları kötü ise gerekli ise tesisat kablolarını da değiştir. En sonda ise grup prizine bak. Ben bilgisayarımı bağladığım prizi sıfır taktım. Kablolarını sıfırdan 3X2.5mm^2 çektim. Sonrasında ise standart tipte 6'lı Makel grup prizi alıp 3X1.5mm^2 kablo ile fişe taktım. Sonuç olarak sorun yok.

Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı