8500-9000 sistem önerisi

Bütçe
9000

Hysterical

Hectopat
Merhabalar, yaza doğru bir bilgisayar alacağım 8500-9000 civarında. Bir model buldum ve hoşuma gitti sizlerin görüşlerini bekliyorum. Sistem 8600TL. Eğer önerdiğiniz sistem olursa bekliyorum:)

Dosya Ekleri

• Screenshot_51.png
    Screenshot_51.png
    31,9 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_52.png
    Screenshot_52.png
    22,2 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_53.png
    Screenshot_53.png
    6,2 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_54.png
    Screenshot_54.png
    15,1 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yaza doğru bir bilgisayar alacağım 8500-9000 civarında. Bir model buldum ve hoşuma gitti sizlerin görüşlerini bekliyorum. Sistem 8600TL. Eğer önerdiğiniz sistem olursa bekliyorum:)
Ssd ve kasayı değiştirmeni öneririm. Ssdnin kronik sorunlu olduğu soyleniyor. Kasa hakkında da kötü yorumlar ve şikayetler var.

Nelerle değiştirebilirim?

Oyun,kodlama ve Photoshop.
Kasa için çok seçeneğin yok diğer kasa da giriş seviyesi bir kasa. Ama frisby seçeceğine onu seç her türlü. Ssd konusunda da bütçene bağlı olarak seçim yapabilirsin. Samsung, kingston, corsair gibi markalar seni üzmez. M2 ssd alman şart değil bence. Özellikle oyun oynayacaksan sata ve m2 arasındaki farkı hissetmezsin

T
8600 TL'ye bilgisayar toplayıp o kasayı ve M.2 olmayan bir ssd'yi kullanmak çok saçma.
Tamamdır dikkate alacağım.
Kasa için çok seçeneğin yok diğer kasa da giriş seviyesi bir kasa. Ama frisby seçeceğine onu seç her türlü. Ssd konusunda da bütçene bağlı olarak seçim yapabilirsin. Samsung, kingston, corsair gibi markalar seni üzmez. M2 ssd alman şart değil bence. Özellikle oyun oynayacaksan sata ve m2 arasındaki farkı hissetmezsin
Tamamdır teşekkür ederim.

Biraz bütçenizi aştım ama bence güzel bir sistem oldu. Diğer arkadaşlar eksiği, hatası vs. varsa belirtirler. Eğer bütçeyi biraz aşamazsanız 1 TB HDD ve 240-250 GB NVMe SSD ile değiştirirsiniz depolama birimlerini. SATA SSD'ye oyunlarınızı vs. kurarsınız, NVMe SSD'ye ise photoshop programlarını vs. kurarsınız. Sistem şöyle:

9.400 TL tuttu toplamda.

Son düzenleme:
Biraz bütçenizi aştım ama bence güzel bir sistem oldu. Diğer arkadaşlar eksiği, hatası vs. varsa belirtirler. Eğer bütçeyi biraz aşamazsanız 1 TB HDD ve 240-250 GB NVMe SSD ile değiştirirsiniz depolama birimlerini. SATA SSD'ye oyunlarınızı vs. kurarsınız, NVMe SSD'ye ise photoshop programlarını vs. kurarsınız. Sistem şöyle:

9.400 TL tuttu toplamda.
Çok teşekkür ederim, bir şey soracağım. Nvidia 2070s mi daha iyi olur yoksa önerdiğiniz ekran kartı mı?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı