8500-9000 TL oyun bilgisayarı önerir misiniz?

yunka2706

Hectopat
Merhabalar.
i7, ekranı en azından 120 Hz. Ekran kartı maxq olmayan, en azından 1660 Ti dizüstü almayı düşünüyorum. Monster almayı düşündüm ama kullanılan malzemesi plastik ve ısınma sorunları oluyormuş sanırım, tam bilgi sahibi değilim.
Hp Omen Nb 15-dh011nt 7br54ea İ7-9750h 16g 256ssd+1tb Rtx2060 6gb - n11.com
Bu ürünü almayı düşündüm ama 60 Hz imiş.
Acer Nitro/ı7-9750h/16gb/512ssd/gtx1660tı/120hz/15,6/nh.q5bey.007 - n11.com
Acer var uygun fiyatlı maxq değilmiş sanırım, daha önce kullanmadım. Acer alınabilir mi? Teknik servisle alakalı çok fazla olumsuz şey okudum burada Acer ile ilgili. ASUS kullanmıştım sadece genel olarak memnundum. Masaüstü istemiyorum, bana uygun değil. Uzun süre idare edecek bir şey istiyorum. Oyun skalam geniş. Hepsinden azar azar oynuyorum.
Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?
Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Var var. Aynı laptobu kullanıyorum harici 2 tb hdd alıp taktırdım. Biraz sökmek gerekiyo. Başta olmuyor sandık ama sonradan biraz daha dikkatli bakınca olduğunu gördük. Ama garantiye bi sor. Bir arkadaşa sorun olmaz demişler başkasına garanti gider demişler. Ben ikinciyi taktıktan sonra gördüm ama garanti gitmesi saçma olur hdd veya ram taktın diye. Hele benim gibi laptobu bugün servise gönderse en erken bir hafta sonra geri alabilecekler için resmen işkence bu durum.

MSI i7 1660ti 17.3 lg75 ince çerçeve kasalı laptop
MSI GL75 9SD-052XTR i7-9750H 16 GB 512 GB SSD GTX1660TI 17.3" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe buysa şuan fiyatı 10.000 TL, 8.900 TL civarına inmiş ama bi daha düşer mi bilemiyorum. Böyle dizüstülerde stok tükenince bi daha üretmeyebiliyorlar.
Var var. Aynı laptobu kullanıyorum harici 2 tb hdd alıp taktırdım. Biraz sökmek gerekiyo. Başta olmuyor sandık ama sonradan biraz daha dikkatli bakınca olduğunu gördük. Ama garantiye bi sor. Bir arkadaşa sorun olmaz demişler başkasına garanti gider demişler. Ben ikinciyi taktıktan sonra gördüm ama garanti gitmesi saçma olur hdd veya ram taktın diye. Hele benim gibi laptobu bugün servise gönderse en erken bir hafta sonra geri alabilecekler için resmen işkence bu durum.
Anladım, teşekkür ederim. Yaptıracağım zaman sorarım artık.
MSI GL75 9SD-052XTR i7-9750H 16 GB 512 GB SSD GTX1660TI 17.3" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe buysa şuan fiyatı 10.000 TL, 8.900 TL civarına inmiş ama bi daha düşer mi bilemiyorum. Böyle dizüstülerde stok tükenince bi daha üretmeyebiliyorlar.

Anladım, teşekkür ederim. Yaptıracağım zaman sorarım artık.
Asus aldım :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı