9000 TL Dizüstü oyun bilgisayarı önerisi

Bütçe
8000-9000

ilkerowic

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Merhabalar;

En fazla 9000 TL civarında olan bir Gaming laptop istiyorum. İstediğim özellikler beni bir 5 sene daha götürsün ekran Hz oranı da 60 Hz üzerinde olsun istiyorum. Bu gözler şu güne kadar 60'dan fazlasını göremedi. Oynayacağım oyunlar genellikle rekabetçi ve açık dünya oyunları oluyor. Örneğin; GTA V, CS:GO, BF1, BF V gibi. (Sonradan RAM takviyesi yapabilirim)

Merhabalar;

En fazla 9000 TL civarında olan bir Gaming laptop istiyorum. İstediğim özellikler beni bir 5 sene daha götürsün ekran Hz oranı da 60 Hz üzerinde olsun istiyorum. Bu gözler şu güne kadar 60'dan fazlasını göremedi. Oynayacağım oyunlar genellikle rekabetçi ve açık dünya oyunları oluyor. Örneğin; GTA V, CS:GO, BF1, BF V gibi. (Sonradan RAM takviyesi yapabilirim)

Şimdi haterlar çıkacak ama biraz ısınma sorunu var sadece Monster Abra serisi :/

Acer Nitro 5 ya da Lenovo IdeaPad Gaming 3’e bakın. RTX’li HP Victus var ama 60Hz olması lazım.

Buda var.
Teşekkür ederim diğer 2 seçeneğe de bakacağım. Şu an kullandığım laptop zaten 80-90 dereceleri görüyor. Fan sesini de zaten kulaklık takınca duymuyorum. Fan sesi sorunu varsa bile bu seçeneklerde pek sorun olmayacaktır.

Şimdi haterlar çıkacak ama biraz ısınma sorunu var sadece Monster Abra serisi :/
Monster alıp memnun olan da var olmayan da galiba. Ama o kadar çok kötüleniyor ki istemsiz bir şekilde uzak duruyorum. Alıp 1 hafta sonra ölü piksel çıkan diyen de var 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum diyen de. Monster biraz şans işi galiba :D

Acer Nitro 5 ya da Lenovo Ideapad Gaming 3'e bakın. RTX'li HP victus var ama 60Hz olması lazım.

Bu da var.

Hocam bu fiyatada Acer önermezsin ya.

Özellikleri açısından kötü değiller.

ROG bayağı hoş görünüyor. Örneğin bu Acer 5 ile bunun arasında kalsam hangisi tercih edilmeli kesinlikle?

Yeni konular

Geri
Yukarı