8500-9000 TL sistem önerisi

Ya Vatan diyor ya da bir bilgisayarcıya montajlatacakmış ama ben ikna ederim hem eğlenceli olur hem de ne iş yaptığımı bilirim baştan sağma olmaz dediğim gibi bir öneri yaparsanız sevinirim.

Hocam 10400F Hepsiburada'da 1350TL kutulu garantili ama Vatan'da 1600TL 300 oradan 300 buradan zaten oluyor 1500 TL daha pahalı aklınızdaki sistemleri alayım :D.

Babana bu yorumu göster aga

@Eren1661

Neyse o konuyu ben hallederim konumuza gelirsek en F/P kaliteli monitör dahil sistemleri alayım.

ViewSonic önermek isterdim ama korkuyorum çünkü.
Monitörün 2 tuşu döküldü sonra color banding sorunu ile karşılaştım ama XG2405 iyi olabilir (XG2404 kullanıyorum)

Evet arkadaşlar sonunda babamı ikna ettim, laptop satılınca kasa toplayacağım. Montajı bilmeme rağmen illa da Vatan'dan almak istiyor. Sizce Vatan'dan kazık yiyerek alınır mı yoksa ayrı ayrı sitelerden alayım? İlla da şu süre içerisinde alınacak diye bir şey yok yeni kartların çıkmasını bekleyeceğim gibi duruyor stok sıkıntısı yüzünden. 8500-9000 TL arası monitör dahil sistem önerir misiniz? 8500'ü geçmese daha iyi olur SSD önermeyin elimde 1TB NVMe M.2 SSD var laptoptan çıkarıp takacağım.

Vatan pişmanlıktır.

Geri
Yukarı