8500 TL bütçeli sistem toplama

0BeAu7

Decapat
Merhaba. 8500 TL'ye alabileceğim en iyi Intel ve NVIDIA sisteme bakıyorum. 144 Hz monitörlü. Yardımcı olur musunuz? Parçalar tek bir sitede olursa memnun olurum. Monitör farklı olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yerinizde olsam AMD toplardım. Bu fiyat içerisinde Ryzen 5 3600 ve RX 5700 XT sistem toplanılabilir. Ayrıca NVIDIA toplarsanız G-Sync monitörler FreeSync'e karşıt çok pahalılar.

AMD satın alırken F/P olabilir ama değerini çok çabuk kaybediyor bu yüzden sürekli parça değiştirmeyi düşünüyorsanız uzak durun. Ekran kartı için de ben olsam RTX teknolojisi yüzünden RTX 2060 alırım.

Merhaba. 8500 TL'ye alabileceğim en iyi Intel ve NVIDIA sisteme bakıyorum. 144 Hz monitörlü. Yardımcı olur musunuz? Parçalar tek bir sitede olursa memnun olurum. Monitör farklı olabilir.
Ekran kartı RTX 2070 olabilir ama bence işlemciyi R5 3600 alın. 9400F ile 9600K arasında performansı var ve ucuz bir işlemci.

Nvdia ekran kartları uzun ömürlüdür eğer bir alayım uzun zaman yüksek performans kullanayım diyorsanız,RTX 2070 kullanmanızı tavsiye ederim.Anakart bölümünde Asus Z370 ve 8. veya 9. nesil işlemci kullanabilirsiniz.Monitör ise AOC V24G1 1400 tl ye en iyi 144 HZ monitörlerden birisi olabilir.Ben psu tarafında Corsair VS650 80+ kullanıyorum RTX 2070'i rahatça besleyebilecek bir psu.Ram ise 16 GB ın üstüne gerek yok. G-SKILL ramleri kalitelidir.Kasa tarafında ben Zalman Z11 Plus kullanıyorum öneririm,6 fanı bulunmakta.Umarım yardımcı olabilmişimdi iyi günlerde kullan hocam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı