8500 TL Gaming laptop önerisi

Rog Strix öneririm. Soğutma ve kalite bakımından çok başarılı. Aynısının 2020 ve daha güçlü modelini kullanıyorum, herhangi bir sorunuz varsa yanıtlayabilirim.

ROG STRIX öneririm. Soğutma ve kalite bakımından çok başarılı. Aynısının 2020 ve daha güçlü modelini kullanıyorum, herhangi bir sorunuz varsa yanıtlayabilirim.

Tek korkum GTX 1650'nin ilerleyen yıllarda çağ dışı kalması çünkü yavaş yavaş oyunlar RAM'ler kadar VRAM kullanmaya başlıyorlar o yüzden acaba birkaç ay daha dişimi sıkıp 3060'lı bir laptop almak da geliyor ama fiyatın en uygun firmada bile (Monster) 13.000 ₺ olduğunu görünce canımı sıkıyor ama ülkenin ekonomik durumu ve globaldeki çip sıkıntısınıda göz önüne alınca hemen bir PC almak da mantıklı geliyor.

Tek korkum GTX 1650'nin ilerleyen yıllarda çağ dışı kalması çünkü yavaş yavaş oyunlar RAM'ler kadar VRAM kullanmaya başlıyorlar o yüzden acaba birkaç ay daha dişimi sıkıp 3060'lı bir laptop almak da geliyor ama fiyatın en uygun firmada bile (Monster) 13.000 ₺ olduğunu görünce canımı sıkıyor ama ülkenin ekonomik durumu ve globaldeki çip sıkıntısınıda göz önüne alınca hemen bir PC almak da mantıklı geliyor.
Rtx 3060 ileriye dönüklük açısından çok daha iyi bir seçim. Ayrıca Rtx 3050ti bulunan modellerede bakabilirsiniz, nisbeten daha düşük fiyatlılar.

Önerilen laptopların ekran kartları GTX1650 ben size Ryzen 5 4600H’lı GTX1650Ti Lenovo ve Acer serilerini öneririm.

Geri
Yukarı