GTA 5 görev gelmiyor

umut mesut

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
(GTA 5) şu an oyun %75.9 da kaldı hiçbir görev yok en son 3 karakterden 1 tanesini öldürme görevinde Trevor'u öldürüm 1,2 tane görev yaptım şu an görev gelmiyor yan görev falan da yok hepsini yaptım. Telefona mesaj e-posta gelmiyor ya da sol üstte bir yazı çıkmıyor. 1 haftadır belki gelir diye bekledim fakat gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
(GTA 5) şu an oyun %75.9 da kaldı hiçbir görev yok en son 3 karakterden 1 tanesini öldürme görevinde Trevor'u öldürüm 1,2 tane görev yaptım şu an görev gelmiyor yan görev falan da yok hepsini yaptım. Telefona mesaj e-posta gelmiyor ya da sol üstte bir yazı çıkmıyor. 1 haftadır belki gelir diye bekledim fakat gelmiyor.
Oyunun hikaye görevlerini bitirmişsin.Görev gelmemesi normal.Oyunu yüzde yüz bitirmek için yapman gereken görev dışı aktiviteler var.Örnek:Uçakla köprü altlarından geçmek.Oyundaki hayvana dönüştüren bitkilerden toplamak,Su altındaki parçaları toplamak.Bu ve bu gibi bir sürü alt görev var.Takıntılı değilsen uğraşma derim.Yani sadece ana görevlerle veya yan görevlerle %100 bitiremezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı