8500 TL gösterişli notebook önerisi

Bütçe
8500 TL, Bütçeyi aşmayanız zorlamayınız.
Ben Monster kullanıcısıyım, yeni olduğundan mı bilinmez ama çok memnunum. Isınma anlamında, kalite anlamında vs . hiçbir problemi yok fakat çoğu markada da olduğu gibi fiyat düştükçe kalite de düşüyor. Monster alınırsa, üstüne bir de ucuz olanı alınırsa pişman olma ihtimaliniz yüksek. Kesinlikle önermiyorum. Benim memnun olmam başkaları da memnun olacak demek değildir.

Ben Monster kullanıcısıyım, yeni olduğundan mı bilinmez ama çok memnunum. Isınma anlamında, kalite anlamında vs. Hiçbir problemi yok fakat çoğu markada da olduğu gibi fiyat düştükçe kalite de düşüyor. Monster alınırsa, üstüne bir de ucuz olanı alınırsa pişman olma ihtimaliniz yüksek.

Sanırım 10750H 1650 Ti abranız var arkadaşımda var aynısı pişman 93 derece görüyormuş malzeme düşük seviye panel dandikmiş 1 ay servisle uğraşmış.

Sanırım 10750H 1650 Ti abranız var arkadaşımda var aynısı pişman 93 derece görüyormuş malzeme düşük seviye panel dandikmiş 1 ay servisle uğraşmış.
15.8.3 versiyonunu kullanıyorum. Uğraşmasına şaşırmadım, Monster'lar genelde sorunlu oluyor, ben bu laptopu alırken ailem de para verdi, onlar Monster al dediler, en çok Monster almamı istediler ben de kıramadım Monster aldım Lenovo yerine.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı