8500 TL hazır sistem önerisi

BASEBORN

Hectopat
Daha fazla  
Aşağıdaki fotoğrafta özelleştirdiğim şekilde almayı düşünüyorum. 2060S ve 3600 ile yükselttim. Fiyatı iyi gibi geldi.
Link olarak da buraya bırakıyorum. Sizce şu an nasıl ve F/P olarak daha iyisi toplanır mı?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

barış.jpg

Not: 8500 TL hazır sistem önerisi istiyorum.

sistemde ki kasa stokta olmadığı için fiyatı bu şekildeymiş. önerebileceğiniz hazır sistem var mıdır 8500'e?

8500’e 3060 Tİ+i5 10400F’li bir sistem dizilebilir. Hazır sistem zorunlu mu? Parçaları tek tek alıp birleştirirseniz aynı paraya daha performanslı olan sistem alabilirsiniz. Zaten PC çok sık alınan bir şey değil. Aldığınız zaman da F/P bir şey olsun ki sizi yeni çıkacak oyunlarda veya diğer işlerde yarı yolda bırakmasın. Bu arada 3060 Tİ, 2080S’den daha güçlü. Bu bütçede 2060S düşünmeyin bile.

o şekilde de olabilir. bir arkadaşımız için alacağız. parça parça yardımcı olabilir misiniz peki?

Ekran kartı hariç parçaları alın. Geri kalan paranızı ise dolara çevirin. Ekran kartı stoklara gelince paranızı TL'ye çevirip ekran kartını satın alın.

8551 TL

Alternatif anakartlar:
Alternatif SSD:
Alternatif PSU:

Ekran kartı hariç parçaları alın. Geri kalan paranızı ise dolara çevirin. Ekran kartı stoklara gelince paranızı TL'ye çevirip ekran kartını satın alın.

8551 TL

Alternatif anakartlar:
Alternatif SSD:
Alternatif PSU:
Hocam ekran kartları yenileri çıkacak diye mi stok yok? Gerçekten çok saçma yahu. Bunların distribütörleri her kim ise kulaklarını çınlata çınlata bir hal olduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı