8500 TL laptop önerisi

Bütçe
8500TL

FlyingSoldier

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. İl dışında iyi bir lisede öğrenci olduğumdan dolayı laptop bilgisayar tercih etmek durumundayım. Verdiğim bütçeye uygun (8500TL) bir laptop arıyorum. Oyun oynarım, bununla beraber Unreal Engine de kullanıyorum. Acaba hangi laptopu önerirsiniz? Önerilerinizi bekliyorum. 🙂

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. İl dışında iyi bir lisede öğrenci olduğumdan dolayı laptop bilgisayar tercih etmek durumundayım. Verdiğim bütçeye uygun (8500TL) bir laptop arıyorum. Oyun oynarım, bununla beraber Unreal Engine de kullanıyorum. Acaba hangi laptopu önerirsiniz? Önerilerinizi bekliyorum. 🙂

Hocam dediğiniz laptopa baktım ancak 60 Hz bir ekrana sahip olması ve 8 GB RAM'i olması beni biraz düşündürdü açıkçası. Bu modelde ısınma vb. bir teknik sorun yaşar mıyım ya da ben öğrenciyim sonuçta beni bir 5 yıl götürebilir mi?

Acer Nitro mantıklı olabilir. Monster Abra serilerinde kalite sorunu yaşanabilir onda karar senin.
60Hz e takılma geç. 144Hz tamam çok fark yaratır ama sen gamer değilsin yani kullandığında Unreal Engine fazlasıyla gider o panel.

Geri
Yukarı