8500 TL laptop önerisi

emiirhans

Hectopat
Makaleler
2
İş için, tamamen iş odaklı kullanılacak bir dizüstü arıyorum arkadaşlar. Huawei Matebook serisi için çok şikayet vardı bu yüzden aklımdaki tek dizüstü den de vazgeçtim az önce. Dediğim gibi oyun vs beklentim yok sadece taşınabilirliği kolay olsun ve şarjı uzun gitsin taraftarıyım. Teşekkürler şimdiden.

Hocam her işinizi görür , istediğiniz her oyunu da istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.
Arkadas sarji iyi gitsin istiyor, tasinmasi kolay olsun diyor, sen gaming oneriyorsun.
Urun guzelde arkadasin istedigi turden degil.

Hocam her işinizi görür, istediğiniz her oyunu da istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Arkadai uzun şarj istiyor bu model işini görür ancak beklediği gibi olmaz. Aynı zamanda bu ürünü dün sipariş ettim ve bugün kargo geldi başka almayı düşünen olursa alabilir :)

Arkadas sarji iyi gitsin istiyor, tasinmasi kolay olsun diyor, sen gaming oneriyorsun.
Urun guzelde arkadasin istedigi turden degil.
Arkadai uzun şarj istiyor bu model işini görür ancak beklediği gibi olmaz. Aynı zamanda bu ürünü dün sipariş ettim ve bugün kargo geldi başka almayı düşünen olursa alabilir :)
Haklısınız hocam.
Bu nasıl ?

Usta normal windows kullanımında şarjı ne kadar gidiyor bakar mısın ? Programlama falan için kullanıcam.

Geri
Yukarı