8500 TL Laptop Önerisi

Reashi

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler, Asus GL702ZC 8500'e alınır mı? Özellikle oyun için istiyorum ama video render yayın falan da yapmayı düşünüyorum, yoksa Monster mi almak mantıklı?
Asus'un işlemci Ryzen 1700, Monster ise 8750h. Yani nesil farkı da var ama bilemiyorum GPU olarak da Asus'ta RX580 4GB, Monster'de 1060 6GB var. Lütfen yardımcı olun, ha bu arada Monster alırsam fazladan para verip HDD taktırıp 16 RAM yaptırmam gerekecek masrafı 9000 geçecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi günler, Asus GL702ZC 8500'e alınır mı? Özellikle oyun için istiyorum ama video render yayın falan da yapmayı düşünüyorum, yoksa Monster mi almak mantıklı?
Asus'un işlemci Ryzen 1700, Monster ise 8750h. Yani nesil farkı da var ama bilemiyorum GPU olarak da Asus'ta RX580 4GB, Monster'de 1060 6GB var. Lütfen yardımcı olun, ha bu arada Monster alırsam fazladan para verip HDD taktırıp 16 RAM yaptırmam gerekecek masrafı 9000 geçecek.
Linkini buldum fakat ürün yenilenmiş ürün. Demek ki bir sıkıntısı olmuş ki yenilemişler onu düşünerek al.

Buna bir bakın derim tam sizin istediğiniz fiyata Hepsiburada kdv indirimi ile.
Dell Gaming G515 Intel Core i7 8750H 16GB 1TB + 256GB SSD Fiyatı
Teşekkür ederim ben de buna baktım fakat şimdi 15 inç olmasından dolayı vazgeçtim
Acer Predator PH317-51-70KP Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + Fiyatı
bu ve
Tulpar T7 V16.1 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
bunun arasında kaldım monster alırsam mecbur ilk başta hddsiz alıcam daha sonradan param olunca alıp ekleyeceyim sizce işlemcinin nesil farkı aradaki fiyatı etkiler mi
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar monsteri aldım yarın elimde olucak galiba iyi günler dilerim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı