8500 TL laptop önerisi

Valiented

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar bütçem tam olarak 8500TL. Beni en az 4-5 yıl götürebilecek mümkünse ASUS veya MSI gibi kaliteli ve oyunlarda yüksek performans alacağım laptop bakıyorum. Önerileriniz neler?

Taşımak için kullanıcaksanız dizüstü ama oyun için evde oturarak kullanıcaksanız masaüstü alın. Yani belki oyun için kullanırsınız önermem zaten bakarsanız 5Cm'lik kalınlığa nasıl bir ekran kartı sığdırırlarki küçültüyorlar bu da performans düşüşü demek. Tabi taşımak gerekse dizüstü.

Taşımak için kullanıcaksanız dizüstü ama oyun için evde oturarak kullanıcaksanız masaüstü alın. Yani belki oyun için kullanırsınız önermem zaten bakarsanız 5Cm'lik kalınlığa nasıl bir ekran kartı sığdırırlarki küçültüyorlar bu da performans düşüşü demek. Tabi taşımak gerekse dizüstü.
Laptop ihtiyacım var bu yüzden masaüstü düşünmüyorum.
MSI GF65 modeli ya da ASUS G531GT modelini inceleyebilirsiniz. MSI Hepsiburada’da indirimde su anda 8.300TL’ye alinabiliyor.

MSI GF65 yerine GL65 olabilir mi acaba çünkü Hepsiburada sitesinde 9000'den fazla gözüküyor, 8300 TL olan GL65 modeli. Eğer yanlış baktıysam dediğiniz modelin linkini atabilir misiniz?

Laptop ihtiyacım var bu yüzden masaüstü düşünmüyorum.

MSI GF65 yerine GL65 olabilir mi acaba çünkü Hepsiburada sitesinde 9000'den fazla gözüküyor, 8300 TL olan GL65 modeli. Eğer yanlış baktıysam dediğiniz modelin linkini atabilir misiniz?
Benim hatam, kusura bakmayin GL65 modeli olacakti.

MSI GL65 9SC-041XTR Intel Core i5 9300H 8GB 256GB SSD GTX1650 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar
https://www.hepsiburada.com/msi-gl6...r-bilgisayar-p-HBV00000OO7VM?magaza=teknoraks

Modem tavsiyesi veremem ama ASUS almamanı tavsiye ederim çünkü eski kalitesi yok. MSİ iyi bir seçenek olacaktır.

Sadece marka farkı hocam. Onun haricinde hicbir farkı yok. Ancak nacizane tavsiyem butcenizi arttirabilirseniz 1660ti ve ustu ekran kartlarina yonelmeniz.
1660Ti ekran kartlı Asus ve Msi modellerin fiyatları 9500 üzerinde gördüğüm kadarıyla bütçem maalesef arttıramıyorum. Eğer bütçem daha yakın bir model varsa ama bir tık arttırmak mümkün.

Yeni konular

Geri
Yukarı