8500 TL Monitör Dahil Ryzen Sistem Önerisi

@astigmat13 şu anki şartlarda en F/P kart 1070 Ti oluyor. RX 580 740 dolar + KDV, MSI 1070 Ti Armor 699 dolar + KDV. Cidden değecektir.
Normalde olsa dediğinize katılırdım ancak, normalde olsa.
Alınmaz demedim sadece alınca bu ses ne diye şaşırmasın diye bilgilendirme yaptım. Yoksa bu fiyata alınır.

Hemen aceleci davranmayın daha değişik listeler gelebilir. :) Armor modeli hakkında hiç şikayet duymamıştım daha önce.

Benden duymuş olma ihtimaliniz yüksek. Zira benimkinden uçak motoru gibi ses geliyor. RX 570 modelinden. Pantheon'un sistemindeki PSU ve anakartın yükseltilmesini öneriyorum.

yeni sistemlere açıgım ama beklemekten sıkıldım. Ekran karti tedarik icin bir tanidigim sirketi araciligiyla MSI(distributor) den alicam bide ucuza gelio 30$ 40$

NAZIM PAŞA bide siz bir sistem onerir misiniz?

AYSIO sistemini onayliyorsaniz onuda alabilir 1-2 kisiden olumlu yanit alsam yeter

66.jpg
@EltimJoo AYSIO sisteminde monitör göremiyorum. Kasakasa'nın tavsiye ettiği sistemi ve aşağıdaki monitörü alabilirsin.

Dell 24" S2417DG 165HZ 1ms G-Sync 2K HDMI DP Pivot Gaming Monitör | ITOPYA

Ekran kartını 1070Ti yapınca 180TL ekleniyor. Sanıyorum 100TL felan aşıyor bütçeyi toplamda.
Hatta RAM'i de 3000MHz yapabilirsin, 130TL daha aşarak. Bu VS serisi mi kronik sorunluydu acaba? @Nazım Paşa

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı