8500 TL monitör dahil sistem toplama

HelloNegibor

Hectopat
Merhabalar yakın zamanda bilgisayar toplayacağım ve Vatan'ın verdiği 15 taksitle birlikte en fazla 8500 TL'ye monitör dahil sistem toplamak istiyorum. Aklımda birkaç şey var ama karar vermeden size danışmak istedim. Çoğu kişi Vatan'ı pek uygun olmayan fiyatlarından dolayı tercih etmemeyi tavsiye etmiş ama eğer başka yerden 6 taksitle toplarsam bu sefer bütçem en fazla 7000 TL'ye kadar iniyor. Bunlara göre bana verebileceğiniz tavsiyeler nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
850.jpg

Havale ile 7100TL'ye geliyor.
Monitörü ayrı alabiliyorsanız bu aşağıdaki model 150TL ucuz.
AOC G2460FQ 24'' 144 Hz 1ms (Analog+HDMI+DVI+Display) Fulll Fiyatı

Sistem güzel olmuş ama bu sistem beni güncel oyunlarda uzun süre götürebilir mi? Özellikle AAA ve CS:GO PUBG gibi oyunlar oynuyorum. Bu oyunlarda uzun süre 1080P 60FPS'i verebilir mi? Belki yayın işine de bir bakabilirim.

Bence de yeterli sadece dediğiniz gibi 1070'e bir şekilde çıkılabilir mi diye düşünüyorum yakın zamanda belki karne indirimi beklenip 1070 eklenebilir mi? Gerek yoksa da bu sistemi alırım.
İndirimi bilmiyorum ama doların gidişatı hiç iyi değil zor bir karar seni bekliyor, karlıda çıkılabilir zararlıda, ki daha dün 4,49 olan dolar suan 4,59 yani karar vermek çok zor.

Belki kasa daha iyi olabilirdi ama onun dışında iyi oldu bence.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20180521-191051.jpg
    Screenshot_20180521-191051.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 66
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı