8500 TL RTX PC Toplama

Bütçe
8.500 TL

P0ison

Picopat
Selamlar, PC toplama konusunda çok bir bilgim yok. RTX 2070 veya üstü kasa toplamam gerekli. Kesinlikle darboğaz yaşansın istemiyorum. Toplar mısınız veya şu kasa iyidir gibi önerilerde bulunursanız çok mutlu olurum. 😄
Belirtmeyi unutmuşum, Yazılım için ve Oyun için kullanılacak. RTX destekli oyunlar oynayacağım için RTX olması şart. 🙂

Son düzenleme:
Konuyu takip ediyorum. Arkadaşım için araştırma yapacağım, fakat vaktim yok yeni evlendiğimden dolayı. Öneren arkadaşlar beni de etiketlerse sevinirim.

Konuyu takip ediyorum. Arkadaşım için araştırma yapacağım, fakat vaktim yok yeni evlendiğimden dolayı. Öneren arkadaşlar beni de etiketlerse sevinirim.
Konuda mesaj kirliliği yerine yukarıdan "Takip et" butonuna tıklarsanız daha iyi bir sonuç olacaktır. Konuya dönersek, hangi siteden toplamayı düşünüyorsunuz?

2070 ler nereden baksan 5000 TL den başlıyor o yüzden 2060 almak mantıklı olur çünkü o kadar güçlü ekran kartı alınca darboğazı önlemek için işlemciyi de yüksek bişey tutmak lazım, ondan sonra gidipte a320 chipsetli anakart kullanılmayacağı için minimum 550-600 TL de anakarta gider daha bunun kasası, güç kaynağı falan var o yüzden 2060 bir sistem toplansa bence daha iyi olur.

Değişiklikler olabilir ama ben RX5700XT tarafındayım.

Fiyat: 9212, 19 TL. Bütçeyi çok aşıyor ise RTX 2060S'li bir sistem de toplayabilirim?

@imnotagamer

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı