8500 TL sistem önerisi

always strike

Kilopat
Merhabalar, 8.500 liraya sıfır kasa toplamak istiyorum kardeşime. Kendisi her oyunu oynamak istiyor monitörümde yok monitörde fiyata dahil. İlk önceliğim sıfır olması ve Vatan bilgisayarda toplayabilmek isterseniz hangi parçaları almak gerektiğimi önerebilirsiniz. Ayrıca sıfır veya ikinci el güvenilir site olmak kaydıyla her fikre açığım.

Merhabalar, 8.500 liraya sıfır kasa toplamak istiyorum kardeşime. Kendisi her oyunu oynamak istiyor monitörümde yok monitörde fiyata dahil. İlk önceliğim sıfır olması ve Vatan bilgisayarda toplayabilmek isterseniz hangi parçaları almak gerektiğimi önerebilirsiniz. Ayrıca sıfır veya ikinci el güvenilir site olmak kaydıyla her fikre açığım.
Hocam bir sistem atasım varda , piyasadaki son kırıntılar atayımmı yazın.

İncehesap'ta cuma günleri Gaming gecesi oluyor orada çok güzel indirimler oluyor oradan hazır sistem bakabilirsiniz.
8500 Liraya en fazla hangi oyunları oynatırsa artık inanın pek bilgim yok bu konuda bu paraya en güzel ne toplanabilirse 😃

Bence paranın hepsini sistem için kullanın. Monitör o paraya dahil olursa çok giriş seviyesi sistem dizersiniz.

Hocam biraz bekleyin 10 Haziran gibi 3070Tİ çıkacak 6500TL'ye çıkacağı duyuruldu lansman fiyatı çıkınca bende 3080Tİ almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı