8500 TL telefon önerisi

Gayet de kullanabilir hocam. Benim telefon yurt dışı. Aldığın yerden IMEI atmasını istiyorsun belirli fiyata öyle kullanabiliyorsun hocam. Ama yine de ben kaçak, yurt dışı telefonları tavsiye etmiyorum. Yurt dışı tavsiye etmemin sebebi ise arkadaşın bütçesi kısıtlı olması. Bütçesini artırır ise yurt içi iPhone XS 2.el alabilir.
Ne kadara atılıyor peki IMEI?

Ben de bilmiyorum ama internette 2.772 tal yazıyor. Eğer öyleyse arkadaşın bütçeyi 11 bin liraya kadar çıkartması lazım.

Hocam o durum farklı. O fiyata IMEI kaydettirip yurt içi gibi kullanabiliyorsun. Benim telefon kaçak olduğu için 4 ayda bir telefoncuya gidip IMEI attırıp kullanabiliyorum.

Yurt dışı vs uğraşmak istemiyorum ya zaten telefonla çok vakit geçiren bir insan değilim kamerası orta düzey olsun oynadığım oyunda çok yok zaten eFootball 2022 falan oynarım en fazla o 3-4 sene idare etse yeter bana.

Yurt dışı vs uğraşmak istemiyorum ya zaten telefonla çok vakit geçiren bir insan değilim kamerası orta düzey olsun oynadığım oyunda çok yok zaten eFootball 2022 falan oynarım en fazla o 3-4 sene idare etse yeter bana.
Bütçeyi genişletebilirseniz Samsung Galaxy A33 ihtiyaçlarınızı tamamen karşılıyor, olmazsa bütçenizin altında olan Redmi Note 10 Pro alınabilir.

Yukarıda ki arkadaşların hepsi orta segment telelefonlar atmış, bu kadar para bayılıp da orta segment almak akıl kârı mı? 2. el iPhone SE 2020, veya Xr, Xs öneririm.

Android tarafındaysa Huawei P20 Pro, Mate 30, Find x2, Galaxy S20 FE öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı