8500 TL'ye i7 3770 Sistem alınır mı?

Alınmaz hocam.

Anakart ve SSD çöp. RAM takviyesi yap.

Anakart ve SSD çöp. 8 GB daha ilave edebilirsiniz.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim hocam. Anakartı falan değiştirmeyi düşünüyordum ama şimdi değiştirsem bir ton iş çıkacak. Bu zamanda da zor para bulunuyor. Elime para geçtiği zaman değişimler yapmayı düşünüyorum.

Hocam sistem Full Turbox sanırım. Her şeyin yenilenmesi gerekiyor.

Aynen değişim şart.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim hocam. Anakartı falan değiştirmeyi düşünüyordum ama şimdi değiştirsem bir ton iş çıkacak. Bu zamanda da zor para bulunuyor. Elime para geçtiği zaman değişimler yapmayı düşünüyorum.

Aynen değişim şart.
Hocam mümkünse bir daha turbox İzoly zeiron Dragos gibi adını sanını bilmediğiniz markalardan bir şey almayın.

Hocam mümkünse bir daha Turbox Izoly Zeiron Dragos gibi adını sanını bilmediğiniz markalardan bir şey almayın.

Sağ olun hocam ama ben zaten Trendyol gibi yerlerden almadım. Tanıdığım bir kişi PC topluyordu ben de ona toplattırdım ama dediğiniz gibi iyi değilmiş. İnşallah para olursa elimde ya yeni bir PC alacağım ya da parçaları değiştireceğim. Ama 2 senedir bir sıkıntısını görmedim çoğu oyunu oynayabiliyorum. Sadece bazı oyunlarda darboğaz yapıyor onun dışında sorun yok.

Sağ olun hocam ama ben zaten Trendyol gibi yerlerden almadım. Tanıdığım bir kişi PC topluyordu ben de ona toplattırdım ama dediğiniz gibi iyi değilmiş. İnşallah para olursa elimde ya yeni bir PC alacağım ya da parçaları değiştireceğim. Ama 2 senedir bir sıkıntısını görmedim çoğu oyunu oynayabiliyorum. Sadece bazı oyunlarda darboğaz yapıyor onun dışında sorun yok.
Hocam olay kötü olması değil fiyatına göre kötü olması. Ve parçaları da kalitesiz her an puf diye yanabilir sistem öyle söyleyeyim. Güç kaynağı modeli nedir hocam biliyor musunuz?

Geri
Yukarı