8500 TL'ye R5 5500'e hangi ekran kartı takılmalı?

Önemli_değil0

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. Yaklaşık 3 ay önce R5 5500 ve RX580 8 GB'lik bir sistem toplamıştım. Şimdi ise ekran kartımı değiştireceğim ama bazı kartlar arasında kararsız kaldım. Sizce ne almalıyım?

1- RTX2060s.
2- RTX2070 Ti darboğaz yapar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
3- RTX2070s.
4- ve en istediğim GTX1080 Ti.

Sizce en doğru seçim nasıl olur? Bütçem ise 5.5kya kadar çıkabilirim. Biraz daha artırılabilir duruma göre.

Biraz arttırıp 7600 de alabilir.

Selamlar. Yaklaşık 3 ay önce R5 5500 ve RX580 8 GB'lik bir sistem toplamıştım. Şimdi ise ekran kartımı değiştireceğim ama bazı kartlar arasında kararsız kaldım. Sizce ne almalıyım?

1- RTX2060s.
3- RTX2070s.

Sizce en doğru seçim nasıl olur? Bütçem ise 5.5kya kadar çıkabilirim. Biraz daha artırılabilir duruma göre.
2. EL RX6700XT bak

1- RTX2060s.
3- RTX2070s.

Güç kaynagının tam marka modeli ve kaç W oldugunu bilmeden ekran kartı önermek yanlış olur.

Biraz arttırıp 7600 de alabilir.

AMD'ye pek fazla yaklaşmak istemiyorum hem de 8K ciarvlarına çıkamam zaten.

Güç kaynagının tam marka modeli ve kaç W oldugunu bilmeden ekran kartı önermek yanlış olur.

650W 80+

2. el RX 6700 XT bak.

Hocam dediğim gibi ekran kartında pek fazla AMD yanlısı değilim hazır sistemde çok uyguna geldiği için RX580 modelini tercih ettim hem de 8 GB olması iyidir tam 8 GB performansı vermese bile iyi işler çıkartıyor.

650W 80+

Hocam dediğim gibi ekran kartında pek fazla AMD yanlısı değilim hazır sistemde çok uyguna geldiği için RX580 modelini tercih ettim hem de 8 GB olması iyidir tam 8 GB performansı vermese bile iyi işler çıkartıyor.
AMD sevmediğiniz için daha pahalıya daha kötü bir kart almak istiyorsunuz yani?

650W 80+

AMD artık eskisi gibi değil düzeldi sürücüleri felan bu ekonomi şartlarında en mantıklısı AMD bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı