8500TL GTX1080Ti Tabanlı Monitör Dahil Sistem Toplama

Sizin yerinizde olsam,
Bazi forumlarda 9700K yi 2600 e sıfır olarak satan arkadaşlar var. Aynı forumlarda Corsair 16 Gb 3200 Mhz ram 900 TL,
Asus Z390 Plus Anakartı 850 TL ye bulmak tabiki mümkün. Ikinci el H100i v2 sıvı soğutmayı tertemiz şekilde 400 TL'ye satan arkadaşlar var.
4750 TL etti.
Şansınız yaver giderse 2100 e yurtdışı garantili ikinci el 1070 Ti bulmak mümkün.

Geriye kasa, power supply kaldı. Kasayı ikinci elden şanslıysanız güzel fiyata denk getirebilirsiniz.Powersupply i sıfır almakta fayda var. Şahsen ben Corsair 460x kasayi 500 TL'ye buldum. Ayrica cuma indirimlerinden Seasonic 750w tam moduler güc kaynağını 680 TL'ye denk getirdim.

8030 TL ödedik geriye monitör kaldı. Tercihim gene ikinci elden yana olurdu. Ben Benq XL2411 monitörü 700 TL ye ikinci el olarak buldum. Benim için monitörün hz değeri daha önemli. Bunlari satın aldıktan sonra paranız oldukça önce ekran kartını yükseltirsiniz, sonrasinda ise monitör.

Kafa zehir. Hat üzerinden toplamak bana da mantıklı geldi😀 Şuan hiçbiri fiyatını haketmiyor geçen sene ki 2100 tl olan alacağım monitör şuqn 3600 tl olması bir örnek🙂 Yine de sen bilirsin.
Hocam taksitle başka bi türlü olmuyor. Şu an peşin fiyatına veriliyor zaten telefonlar 12 ay taksitle onu alıp kutusunda 600-700 aşşasına verip o parayla da sistem kurcam. Bu saatten sonra dolar felan daha düşmez sanmıyorum yükselmesinde yoksa iyice hayal olacak bize :D
Sizin yerinizde olsam,
Bazi forumlarda 9700K yi 2600 e sıfır olarak satan arkadaşlar var. Aynı forumlarda Corsair 16 Gb 3200 Mhz ram 900 TL,
Asus Z390 Plus Anakartı 850 TL ye bulmak tabiki mümkün. Ikinci el H100i v2 sıvı soğutmayı tertemiz şekilde 400 TL'ye satan arkadaşlar var.
4750 TL etti.
Şansınız yaver giderse 2100 e yurtdışı garantili ikinci el 1070 Ti bulmak mümkün.

Geriye kasa, power supply kaldı. Kasayı ikinci elden şanslıysanız güzel fiyata denk getirebilirsiniz.Powersupply i sıfır almakta fayda var. Şahsen ben Corsair 460x kasayi 500 TL'ye buldum. Ayrica cuma indirimlerinden Seasonic 750w tam moduler güc kaynağını 680 TL'ye denk getirdim.

8030 TL ödedik geriye monitör kaldı. Tercihim gene ikinci elden yana olurdu. Ben Benq XL2411 monitörü 700 TL ye ikinci el olarak buldum. Benim için monitörün hz değeri daha önemli. Bunlari satın aldıktan sonra paranız oldukça önce ekran kartını yükseltirsiniz, sonrasinda ise monitör.
Aslında ikinci el bana da mantıklı geliyor ama Niğde de yaşıyorum burda maalesef sınırlı çoğu şey diğer şehirdeki insanlara da guven olur mu olunmaz bilinmez tabi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı