8500TL her şey dahil sistem

Hazır ve kendim bir sistem yaptım bakabilirsiniz.

Kendi yaptığım:

Toplu:
Screenshot_20200322_132516_com.android.chrome.jpg

Ekipmanlar:
Veya

1- Eğer kulaklık alıcaksanız Corsair HS50, almıyacaksanız Artic Freezer 34 Esports DUO ama yok ben bütçeye zorlamak istemiyorum derseniz almayabilirsiniz.

2- Sharkoon Puresteel modeli 3 fan hediye fan olduğu için koydum ama güçsüz olabilirler en yakın zamanda güçlü fan alınırsa çok iyi olur.

Son düzenleme:

Kendi yaptığım:

Toplu:
Eki Görüntüle 518394
Ekipmanlar:
Veya.

1- Eğer kulaklık alacaksanız Corsair HS50 almayacaksanız artic Freezer 34e-Sports Duo ama yok ben bütçeye zorlamak istemiyorum derseniz almayabilirsiniz.

2- Sharkoon puresteel modeli 3 fan hediye fan olduğu için koydum ama güçsüz olabilirler en yakın zamanda güçlü fan alınırsa çok iyi olur.

Tavsiye için teşekkür ederim. Oyuncu kulaklığım halihazırda bulunuyor :). Ben şey düşünüyorum şimdilik kulaklık yerine monitörü yükseltmeyi çünkü bence çirkin bir monitor :D. O sistemi alsam yanına aklımdaki 1500TL olan monitörü alsam etti 8277 kalan parayla da ekipmanlarla 8800'lere kadar bütçe ile alsam makul bence :).

Önerim şu şekilde:

İşlemci: R5 3600 (1300 TL)
Anakart: Gigabyte B450M S2H (450 TL)
RAM: Adata D41 3000MHz 8x2 (600 TL)
Ekran kartı: Galax 2060 Super (3200 TL)
Kasa ve PSU: Corsair Spec Delta RGB 550W (700 TL)
SSD: Kingston 480 GB (450 TL)

Toplam 6.700 TL ediyor.

Monitör olarak: Asus VP249QGR 23.8" 144Hz 1ms (Analog+Display+HDMI) FreeSync Fiyatı (1200 TL)

Toplam 7.900 TL ediyor;
Klavye: CK350 (400 TL)
Mouse: Rival 110 (200 TL)

8.500 TL ediyor. Bütçenizi biraz aşabilirseniz anakartı Gaming Plus Max alın. Soğutucu almayı düşünüyorsanız 300 TL'ye Arctic Freezer 34 Duo önerimdir.

En iyisinin böyle olacağını düşünüyorum. 2060 Super sığdırmış oluyoruz böylece bütçeyi aşmadan.

Kasa ve PSU şart değil, kasayı mesh bir kasa ile değiştirip PSU'yu Gigabyte P650B alabilirsiniz İtopya'dan.

Sizin yorumunuzu heyecanla bekliyordum :D. İlk olarak teşekkürler öneri için. Galax 2060 Super yerine Gigabyte markalı 2060 Super daha iyi olmaz mı? (Birşey bildiğimden değil sadece soru :).) kalan olarak monitör dışında güzel aslında .

SSD olarak Samsung Evo seçilebilir diğer parçalarda bir yorumum yok.

O anakarta çok memnun bakmıyorum ama o sistemin cidden fiyatları çok dalgalı bence. Onun dışında beğendiğim bir sistem.

Galax da Gigabyte da iyi markalar. Yalnız Gigabyte'ın Windforce modeli soğutma konusunda diğer modellere göre bir tık geride kalabiliyor.
Kullanıcı deneyimlerini gözlemlemek lazım, çok inceleme videosuna rast gelmedim. Hepsi 3 fanlı modeli.
Yapılan yorumlara bakılırsa kart stok halde 80 derece üzerinde çalışıyor, o yüzden pek tavsiye etmiyorum.

Galax'da Gigabyte'da iyi markalar. Yalnız Gigabyte'ın Windforce modeli soğutma konusunda diğer modellere göre bir tık geride kalabiliyor.
Kullanıcı deneyimlerini gözlemlemek lazım, çok inceleme videosuna rast gelmedim. Hepsi 3 fanlı modeli.
Yapılan yorumlara bakılırsa kart stok halde 80 derece üzerinde çalışıyor, o yüzden pek tavsiye etmiyorum.

Sence bu fiyatlar yaza yaklaşırken fazlaca yükselir mi?

Kendi yaptığım:

Toplu:
Eki Görüntüle 518394
Ekipmanlar:
Veya

1- Eğer kulaklık alıcaksanız Corsair HS50, almıyacaksanız Artic Freezer 34 Esports DUO ama yok ben bütçeye zorlamak istemiyorum derseniz almayabilirsiniz.

2- Sharkoon Puresteel modeli 3 fan hediye fan olduğu için koydum ama güçsüz olabilirler en yakın zamanda güçlü fan alınırsa çok iyi olur.
Bence kasayı pure steel ile değiştirmeye gerek yok

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı